Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Novotný se zbláznil, úspěch mu zatemnil mozek! Soukup brání Clash před útoky šéfa Oktagonu

  Promotér Oktagonu Ondřej Novotný (46) poněkolikáté ostře zkritizoval konkurenční organizaci Clash of the Stars. Doslova řekl, že Clash je cestou k zániku civilizace a kdyby do organizace jednou přešel Karlos Vémola, pak by to pro něj byla ostuda. Tato slova si nenechal líbit podnikatel Jaromír Soukup (55), který měl v Clashi jeden zápas a podle informací Expresu se intenzivně řeší jeho další soupeř. „Ondřej Novotný začíná mít dost. Ten chlapec se evidentně zbláznil a úspěch mu zatemnil mozek,“ říká na videu Soukup.

  Není žádným tajemstvím, že Ondřej Novotný je velkým kritikem bizarních MMA zápasů influencerů a celebrit. I přestože uznává, že se Clash of the Stars stal v Česku do jisté míry fenoménem, stále této organizaci evidentně nemůže přijít na jméno.

  „Pro mě to prostě není ani sranda, pro mě je to ostuda lidství. Pro mě to není legrace, když někdo má být vzorem, že bere drogy, píchá si je bůhvíkam do genitálií, říká to veřejně, hází tam všemi možnými věcmi, co z člověka vypadávají. Je to prostě dehonestace lidství. A když slušní lidé o tomhle říkají, že to je legrace, tak tam už jsme jednou byli a byl to zánik civilizace,“ uvedl během podcastu ve studiu Reflex Novotný, který by prý těžce nesl, kdyby do Clashe v budoucnu přestoupil hvězdný MMA bijec Karlos Vémola.

  „Byla by to pro něho ostuda. Je to ostuda pro každého skutečného sportovce, co tam vleze. To se prostě jinak říct nedá. Pošpinil by tím svůj odkaz, ale je to jeho volba. Já sám doufám a věřím, že se to nestane, ale když se to stane, je to jeho volba a budu s tím v míru,“ řekl Novotný.

  Na slova Ondřeje Novotného na svém Instagramu zareagoval mediální magnát Jaromír Soukup, který zápasil na sedmém galavečeru Clash of the Stas.

  Jeho boxerský duel s šíleným youtuberem Alešem Bejrem skončil fiaskem, protože Bejr absolutně nerespektoval pravidla boxu. Podle informací Expresu se nyní intenzivně řeší případný další soupeř pro Soukupa, který pro slova Novotného nemá pochopení.

  „Organizace Oktagon je dobrá a úspěšná. Ondřeje znám asi 20 let, ale ten chlapec se evidentně zbláznil a úspěch mu zatemnil mozek,“ myslí si Soukup.

  „Řekl, že Clash of the Stars je cesta k zániku civilizace, já myslel, že to je třeba meteorit nebo výbuch obrovské sopky. To asi ne. Ondřej Novotný začíná mít dost,“ dodal podnikatel, který si hvězdy Clashe pravidelně zve do svého pořadu Reakce Jaromíra Soukupa.

  V nedávném rozhovoru pro Expres.cz Soukup přiznal, že s některými internetovými hvězdičkami není zrovna lehká spolupráce.

  „Byli tam asi dva nebo tři, kteří přišli opilí a to jsem Kubovi Jírovi říkal, že to už bych nechtěl. Jednoho jsem tam odmítl vpustit,“ prozradil s úsměvem na tváři Soukup.

  Fotogalerie