Hokejovou legendu skolila chřipka! Velkolepý Jágrův comeback překazila nemoc

Chybělo málo a legendární hokejista Jaromír Jágr (46) téměř po roce nastoupil za své Kladno v soutěžním zápase. Slavná „osmašedesátka“ ale náhle onemocněla, a tak se sen o dlouho očekávaném comebacku rozplynul. Již brzy se ale hokejoví nadšenci možná konečně dočkají a Jágr bude opět ničit obrany soupeřů.

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že největší česká hokejová legenda Jaromír Jágr plánuje svůj velkolepý comeback. 

„Dlouhodobě trénuje s A-týmem, trénuje v posilovně, individuálně i v noci. Zdravotně je už úplně v pořádku, záleží mu jen na tom, aby podal nějaký výkon, už pouze piluje formu,“ řekl nám před časem mluvčí kladenských Rytířů Vít Heral.

Vypadalo to, že Jágr možná nastoupí už v zápase proti Vsetínu. Jenže přišlo něco, s čím nikdo nepočítal. 

„Jaromír Jágr onemocněl, má chřipku,“ sdělil nám Vít Heral. „Dnes (pondělí) netrénoval, ale jinak trénuje pravidelně,“ dodal mluvčí.

Jaromír Jágr v prosinci

Jaromír Jágr v prosinci

V médiích se také objevila zpráva, že si Jágr na tréninku poranil lýtko. O něčem takovém ale Heral neví. 

Jedinou zdravotní patálií, která slavného hokejového útočníka v současné době trápí, je výše zmíněné virové onemocnění.

Osmadvacátého ledna hraje Jágrovo Kladno doma s pražskou Slavií, což by měl být poměrně atraktivní duel. Je možné, že Jágr se bude chtít po téměř roční pauze představit právě v zápase proti červenobílým.

„Jsme v napětí, kdy nastoupí, už od září. Věříme, že už to bude každým dnem, ale on se může rozhodnout ze dne na den, nebo možná i z hodiny na hodinu. Musíme to respektovat a čekat dál,“ říká Heral, podle něhož když Jágr nastoupí, bude opět vyprodaná kladenská aréna. 

Hraní v oblíbené helmě si Jaromír Jágr nemůže odpustit.

Naposledy nastoupil Jágr k ligovému zápasu loni v únoru.

K poslednímu ligovému zápasu za Kladno nastoupil Jaromír Jágr loni v únoru proti Havířovu. Jeho pobyt na ledě skončil už po 92 vteřinách. Přišla totiž tvrdá srážka s havířovským útočníkem Markem Sikorou. 

Po nárazu na mantinel skončil Jágr otřesený a měl krvavé zranění v obličeji. Už delší čas je po zdravotní stránce v pořádku, ale nechce své věrné fanoušky zklamat a plánuje se předvést v tom nejlepším možném světle. 

Zahraje si už proti Slavii?

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat