Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Záhada Jágrových kalhot: Může za napěchovaný rozkrok jeho chlouba? | foto: koláž Expresu

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh Jaromír Jágr sedí na jednom gauči a srdečně se smějí. Byla by to fotka jako dělaná na zeď sportovního nadšence, když se ale podíváte pozorněji, zjistíte, že na ní něco nehraje! Bystří fanoušci na sociálních sítích si všimli Jágrova nepřirozeně napěchovaného rozkroku a ptají se, co za monstrum to jejich hokejový miláček skrývá v kalhotách. My vám prozradíme, jak je to ve skutečnosti!

Když se loučí takový velikán jako tenista Radek Štěpánek, je to velká sportovní událost. A na ní samozřejmě nemohou chybět další legendy českého sportu, třeba fotbalisté jako Petr Čech a Pavel Nedvěd nebo hokejista Jaromír Jágr.

Právě tato trojice se na Štěpánkově posledním zápasu zhostila role rádců a trenérů. Zasedli na čestný gauč a bavili sebe i okolí. Vznikla z toho fotka, které chybí už jen rám a místo ve sportovním muzeu. Jenže!

Hvězdnou kompozici něco tak trochu narušuje. Řeč je o rozkroku hokejového miláčka Jardy Jágra, který působí, jako by v něm našla úkryt slavná mamba zelená z Hlubočep.

Upravuje si Jaromír Jágr svojí chloubu, nebo plné kapsy?

Upravuje si Jaromír Jágr svoji chloubu, nebo plné kapsy?

Spekulacím o Jágrově nadpozemské výbavě nahrávají i záběry z nedávno vydaného dokumentu Nagano Tapes, kde se hrdina legendárního turnaje prochází po tribuně a v teplácích se mu pohupuje něco nezvykle obrovského.

Pozornost na Jágrův rozkrok upoutal i dokument Nagano Tapes.

Pozornost na Jágrův rozkrok upoutal i dokument Nagano Tapes.

Expres ovšem vypátral, jak se věci mají doopravdy. Pro záběry z Nagana sice vysvětlení nemáme, alespoň na včerejší Štěpánkově rozlučce ovšem nešlo o Jágrovu chloubu, nýbrž o neidentifikovatelné předměty, jimiž měl napěchované kapsy od kalhot.

Jaromír Jágr snahu měl. Veronika Kopřivová ale byla očividně dost unavená, a...

Jaromír Jágr snahu měl. Veronika Kopřivová ale byla očividně dost unavená, a tak si parádní večer v přítomnosti tenisových superhvězd moc neužila. To slavný hokejista byl ve svém živlu.

Jak je na tom kladenský útočník doopravdy, tedy zůstává tajemstvím jeho a partnerky Veroniky Kopřivové.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:46 16. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Haha
  53
 • Tvl
  31
 • Cože
  17
 • Super
  15
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat