Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Rytíř Jágr se v rozhovoru pro Prima Zoom rozpovídal o intimních tématech. | foto: Prima Zoom

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale Jaromír Jágr v soukromí? Časopisu Prima Zoom poskytl exkluzivní rozhovor, v němž se rozpovídal třeba i o svém vztahu k alkoholu, drogám nebo penězům. A jako správný Kladeňan se převlékl do rytířského obleku!

Skousl hořký neúspěch svého Kladna v baráži a pomalu vzhlíží k další sezoně. V té už by Jaromír Jágr jistě rád strávil více času na ledě a pomohl klubu, který ho k hokeji vychoval a on je nyní jeho vlastníkem i hráčem zároveň, k vytouženému postupu do extraligy.

V rozhovoru pro speciální čtvrtletník časopisu Prima Zoom, jehož čtenáři Jágra vyhlásili největším žijícím Čechem, však rytíř s legendární osmašedesátkou na zádech alespoň na okamžik vypustil hokej z hlavy a rozpovídal se o poněkud osobnějších tématech.

Například o tom, jak přemýšlí o sexu. „Co mě napadá nestydatého? Podobné myšlenky mohou být daleko silnější u dvacetiletého člověka než u chlapa, kterému je pětačtyřicet. Navíc ty myšlenky v případě sexuální energie musíte ovládnout. Ne aby ty myšlenky řídily vás. Nejsem ideální, takže netvrdím, že to sám dokážu,“ vysvětluje Jágr.

Co mu na rozdíl od hokeje rozhodně není blízké, je bujarý život plný večírků a mediálních skandálů. „Alkohol nepiju, nechutná mi. A nikdy jsem si nevzal žádnou drogu. Ani díkybohu nevím, jak to vypadá,“ prozrazuje.

A co si myslí Jaromír Jágr o penězích, kterých si za svoji bohatou kariéru musel vydělat pořádný balík? Do hlavy mu, soudě podle jeho slov, rozhodně nestouply!

„Nejlepší hokejisté jsou přeplacení. Když srovnám naše platy se mzdou doktora, který zachraňuje životy, tak je nespravedlivé, kolik berou. Lékař je důležitější než my, ale bývá nedoceněný, stejně tak učitelé. Na druhou stranu v NHL chodí na hokej hodně lidí a platí za lístky velké peníze. Proto mají hokejisté i velké platy. Kdyby diváci nechodili, tak tolik nevyděláme,“ prozradil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:12 14. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Trapas
  22
 • Tvl
  12
 • Haha
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat