Neděle 27. září 2020, svátek má Jonáš
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Krev v kleci je zajímavější než Dominika? Jágr si užíval MMA galavečer s Luďanem z Mostu!

  Nejprve dostal přednost premiér Andrej Babiš a muzeum slivovice, teď Jaromír Jágr (48) před novou přítelkyní Dominikou Branišovou (25) upřednostnil krvavou válku v kleci! Fenomenální hokejista ve čtvrtek večer vyrazil na galavečer bojových sportů, který se konal v Kladně. Zápasy drsných ranařů sledoval se svými kamarády, společnost mu dělal například populární herec Martin Hofmann (42), známý jako Luďan ze seriálu Most!

  Hokejista Jaromír Jágr, který byl po rozchodu s Veronikou Kopřivovou dlouho oficiálně sám, se před časem zakoukal do mladé modelky Dominiky Branišové, která se živí jako VIP manažerka pražského nočního klubu. 

  Údajně mezi nimi jiskra přeskočila už před několika měsíci. Fotografům Expresu se Jágra s Branišovou před pár dny povedlo vyfotit před luxusním hotelem ve Špindlu, kde čerstvě zaláskovaný pár strávil víkend.

  Od té doby, co jejich přísně utajovaný vztah začala řešit veřejnost, se oba aktéři stáhli. Branišová si vymazala své profily na sociálních sítích a Jágr začal o samotě obrážet akce, jako by byl stále single.

  V muzeu slivovice se sešel s premiérem Andrejem Babišem. Ve čtvrtek před sexy Dominikou zase dostali přednost kamarádi a hlavně drsní zápasníci v kleci. 

  Do Muzea slivovice Jaromír Jágr nevzal svou novou lásku Dominiku, ale zapovídal...

  Do muzea slivovice Jaromír Jágr nevzal svou novou lásku Dominiku, ale zapovídal se tam s Andrejem Babišem.

  Jágr vyrazil očíhnout galavečer bojových umění, který se uskutečnil v Kladně v nákupním centru Oáza pod hlavičkou nové organizace MMAsters League.

  Hokejová legenda dorazila na poslední tři zápasy. U stolu Jágrovi dělal společnost například známý herec Martin Hofmann, kterého proslavila role Luďana v populárním seriálu Most!

  Jaromír Jágr si zašel na MMA galavečer na Kladně. Společnost mu dělal herec...

  Jaromír Jágr si zašel na MMA galavečer v Kladně. Společnost mu dělal herec Martin Hofmann.

  Jágr propadl MMA v Las Vegas, do klece ho to ale netáhne

  O Hofmannovi, ale i Jágrovi se dobře ví, že jsou velkými fanoušky bojových sportů. Zatímco známý herec chodí boxovat už nějakých dvacet let, Jágr na stará kolena s novým sportem začínat rozhodně nechce.

  „Nemám to v sobě. Nebyl bych v tom dobrý. A nedělám věci, na které nemám,“ řekl nám před časem Jaromír Jágr, který se stal fanouškem bojových sportů v době, kdy ještě hrál v zámořské NHL.

  „Když jsem trénoval v Las Vegas, konaly se tam UFC zápasy, a když jsem měl příležitost, chodil jsem na ně. Líbilo se mi to dávno předtím, než to začalo být populární u nás. Měl jsem zážitek, který jsem jinde nezažil. Jiný druh adrenalinu,“ zavzpomínal Jágr.

  Na kladenském galavečeru Jágra i ostatní fanoušky pravděpodobně nejvíce zaujal zápas ostříleného českého MMA zápasníka Patrika Kincla, který netradičně zápasil podle boxerských pravidel. 

  Ve čtyřkolovém zápase svému sokovi Martinu Valentovi nedal nejmenší šanci a porazil ho na body.

  Stát se boxerem ale Kincl rozhodně neplánuje. Jeho cílem je se na galavečeru organizace KSW utkat s legendárním polským ranařem Michalem Materlou.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 27. září 2020, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz