Slávistický smolař Hromada má zase důvod se smát: Doma mu líže rány tato sexbomba!

20. ledna 2021
Je mu teprve čtyřiadvacet, ale zdravotních problémů už zažil více než kdejaký čtyřicátník, který už raději pověsil kopačky na hřebík. Zdá se však, že slávistický záložník Jakub Hromada se z nejhorších potíží dokázal vylízat a zase válí! Aby také ne, když jeho největší oporou je sexy brunetka Tereza, která navíc nosí pod srdcem jejich první dítě.

V pražské Slavii je Jakub Hromada už tři a půl roku a v kádru patří mezi služebně nejstarší borce. Většinu času ale strávil na marodce či na hostování v libereckém Slovanu.

Pod Ještědem předváděl tak kvalitní výkony, že si ho lídr nejvyšší české soutěže v zimě stáhl z hostování a zdá se, že Hromada bude pro kouče Jindřicha Trpišovského velkým přínosem. Své kvality ukázal v pohárovém zápase proti druholigové Dukle, kdy solidní výkon okořenil první brankou ve slávistickém dresu.

„Čekal jsem na svou první branku za Slavii velmi dlouho. Jsem rád, že to tam konečně padlo,“ culil se po zápase Slovák Jakub Hromada, který dříve kopal i za Viktorii Plzeň či italskou Sampdorii Janov.

Jakub Hromada oslavil svůj první soutěžní gól ve slávistickém dresu.

Branku proti Dukle Hromada oslavil tím, že si strčil balon pod triko a poslal tak vzkaz těhotné manželce Tereze, která při něm pevně stála i v období, kdy to s jeho kariérou nevypadalo dobře.

„Čekáme děťátko, tímto jsem je chtěl na dálku pozdravit,“ vysvětloval středopolař, který pravděpodobně zažívá nejlepší období ve své kariéře.

Tereza Hromadová s manželem Jakubem, který kope za pražskou Slavii.

Sexy manželka Tereza, jež se pyšní tím, že studovala v Londýně a ovládá pět světových jazyků, je na svého Kubu patřičně pyšná.

„Jsi nejlepší,“ vysekla svůdná brunetka svému manželovi poklonu na Instagramu a přidala ještě emotikony ve tvaru srdíček.

Tereza Hromadová

Tereza Hromadová je kus!

Hromadovi bezmezná podpora od krásné manželky jistě dodává sebevědomí a věří si, že v letošní sezoně se Slavií vyhraje jak ligu, tak domácí pohár.

„Za poslední tři roky jsme pohár vyhráli dvakrát. Chceme získat double, ale do finále to jsou ještě další čtyři zápasy. Čeká nás dlouhá cesta a bude to náročné, ale máme široký a kvalitní kádr, takže se o to popereme,“ řekl po zápase s Duklou Jakub Hromada.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:10 čtvrtek 20. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 29
  • 28
  • 27
  • 27
  • 26
Komentáře