Jágrovi rytíři mají novou víru: Z pralesní ligy je vytáhne píseň od Loly

Desku kapely Lola, která obsahuje i song pro Kladno, pokřtili Robert Rosenberg, Miluše Bittnerová a kladeňáci. | foto: Lola

Hokejový klub Rytíři Kladno, jenž vlastní Jaromír Jágr, dostane novou vzpruhu. Zpět do extraligy je požene dynamická skladba „Kladnou hlavou“ od pražské slibné skupiny Lola.

Tvůj sen se s jarem nerozpustí....máme víru,zní výmluvně úvodní pasáž písně, kterou si hokejový klub vybral za hymnu a jenž má kladeňáky odrazit ze dna. Letos si v Kladně mysleli, že se z WSM ligy vrátí do elitní společnosti, ale to se nepovedlo. V další sezoně bude mít Jágrův klub nový pokus.

Song z pera zpěváka a kytaristy Aleše Petržely brouzdá v žánrech rapu, rocku a synt popu a od typický sportovních odrhovaček ala Brousíme nože od Kabátů se liší neotřelostí a originalitou „Příliš se nepodobá ničemu, na co jsme u hokejových hymen zvyklí. Ale je to pecka, která má nápad, příběh a skvělý text. Vznikla spontánně, od srdce a bereme ji jako milý dárek pro náš klub, hráče a fanoušky,“ řekl tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral, který ještě před oficiálním vydáním písničky sbíral ohlasy od několika vybraných posluchačů.

Pražské nadějná skupina Lola

Pražské nadějná skupina Lola

Písnička sedla většinovému vlastníkovi Rytířů Jágrovi a baví i fanoušky. „Samozřejmě jsem byl zvědavý, co na ní řeknou někteří hráči a především hlavní trenér Pavel Patera. Všichni po prvním poslechu vypadali nadšeně a věřím, že se stejně tak bude líbit i fanouškům a šéfovi Jaromíru Jágrovi. Koneckonců také on sám byl pro písničku inspirací,“ prozradil. Zákulisní informace říkají, že je Jágr spokojený. Třeba si ji bude pouštět i před duely Floridy, kde by měl podepsat novou smlouvu.

Píseň pro Kladno je na kompilaci druhé desky Loly Jako divoký koně, které se křtilo 28. dubna v Cargo Gallery na Náplavce. A mělo zajímavé kmotry – herečku Miluši Bittnerovou a českého krále pornofilmů Roberta Rosenberga. Ten jako boxer vystupuje ve videoklipu písně Balíky slámy, který vyšel jako startovací singl nového alba.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:02 31. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  11
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  6
Komentáře