Po pěti dcerách konečně kluk! Půvabná Marika porodila legendárnímu Lendlovi vnoučka

30. ledna

Ivan Lendl se konečně dočkal mužského potomka. Dcera Marika mu porodila vnuka! | foto: Instagram, Profimedia.cz

Konečně kluk! Legendární tenista Ivan Lendl si jako každý chlap nepochybně musel přát syna, kterého by vedl ve svých stopách, snažil se ale tak dlouho a marně, až se mu postupně narodilo pět dcer. Ta nejstarší z nich, osmadvacetiletá Marika, ale konečně do potomstva Lendlových přivedla chlapečka. Vnuk bývalého českého tenisty dostal jméno Teddy.

Platí to snad pro každého muže a pro sportovce zvlášť, alespoň jedno z dětí přece musí být kluk, který by mohl kráčet v tatínkových stopách! Ivanu Lendlovi, české tenisové legendě, se to ovšem nepoštěstilo, možná právě proto, že se o chlapce neúnavně snažil, se seznam jeho dcer zastavil až na čísle pět.

Teď se ale konečně dočkal toho, že se jeho početná rodina rozrostla o prvního mužského potomka. Osmadvacetiletá Marika, nejstarší z Lendlových dcer, se totiž stala maminkou a porodila chlapce jménem Teddy. Informovala o tom jiná dcera legendárního tenisty, nejmladší Nikola (21).

„Jsem teta! Vítej na světě, malý Teddy,“ pochlubila se na Instagramu.

Narození Lendlova vnuka oznámila dcera Nikola.

Narození Lendlova vnuka oznámila dcera Nikola.

Dítě si Marika Lendlová pořídila se svým manželem, kterým je baseballista Hunter Rome. Svatbu měli v létě 2017 a žijí společně ve Spojených státech. Tam ostatně bydlí i samotný Lendl, který si v Connecticutu pořídil luxusní sídlo.

Lendl s dcerou Ivanou během její svatby.

Lendl s dcerou Marikou během její svatby

Podaří se čerstvě narozenému Teddymu kráčet ve šlépějích slavného dědečka, nebo zvolí úplně jinou životní cestu?

Fotogalerie

Anketa

Po pěti dcerách konečně kluk! Půvabná Marika porodila legendárnímu Lendlovi vnoučka

Super 44
Tvl 7
Komentáře