Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Legendární MMA bijec Buchinger: Pohádková svatba s vyvolenou dva týdny před bojem

  Legendární MMA bijec Ivan Buchinger si vzal svou životní lásku!

  Legendární MMA bijec Ivan Buchinger si vzal svou životní lásku! | foto: Instagram

  Dva týdny před náročným zápasem si střihnout svatbu se svou životní láskou? Pro slovenského bijce Ivana Buchingera (38) žádný problém! Legendární bojovník, který před lety zápasil i s fenomenálním Irem Conorem McGregorem, si v sobotu vzal za ženu dlouholetou partnerku Zuzku, s níž vychovává dvě děti. Manželé Buchingerovi se na sociálních sítích pochlubili sérií fotek ze svého velkého dne. Nechybí snímky svatebního dortu či první tanec novomanželů. Věčně usměvavý sympaťák si pochopitelně musel dávat pořádný pozor na to, co jí a pije. Expresu se ale „Buki“ svěřil, že alespoň jeden decentní přípitek z jeho strany padl!

  Když nastoupí do klece, tak se vždy promění v krvelačné monstrum, co udělá všechno možné i nemožné pro rychlé ukončení soupeře. V soukromí je ale Ivan Buchinger velký sympaťák a pohodář. Důkazem budiž každý rozhovor, který slovenský zápasník Oktagonu kdy poskytl.

  Na rozdíl od některých jiných bijců žije spořádaným životem. V sobotu vstoupil do chomoutu, před zraky kamarádů a tréninkových parťáků se oženil s krásnou Zuzkou, s níž vychovává dvě děti.

  Legendární „Buki“ měl na sobě sako vínové barvy, které by mu určitě schválil šéf Oktagonu Ondřej Novotný, a byl za ukázkového elegána. Jeho životní láska zase v dokonale padnoucích šatech vypadala jako princezna z pohádky.

  Legendární MMA bijec Ivan Buchinger si vzal svou životní lásku!

  Zamilovaní novomanželé se na sociálních sítích pochlubili několika fotografiemi ze své svatby. Kromě prvního tance zaznamenali také svůj svatební dort, na kterém se pochutnaly i jejich děti.

  „Byla to taková vesnická svatba, sešlo se asi 150 hostů. Za svědka mi šla moje sestra,“ prozradil Expresu pyšný ženich Ivan Buchinger.

  „S manželkou, teď už o ní tak můžu mluvit, jsme spolu hrozně dlouho. Chtěli jsme udělat svatbu už dávno, ale pokazil nám to covid. Nemohli jsme kvůli tomu pozvat tolik lidí. Odložili jsme to tedy a teď to vyšlo. Zval jsem i Attilu Végha, ale on měl nějaké jiné věci na práci a nemohl přijít,“ dodal Ivan, podle kterého bylo důležité, že se hlavně sešla rodina a nejbližší.

  Legendární MMA bijec Ivan Buchinger si vzal svou životní lásku!

  Buchinger, který byl ještě nedávno šampionem Oktagonu v lehké (do 70 kg) i pérové váze (do 66 kg), si během veselky musel dávat pořádný pozor na to, co pije a jí. Slavnostní přípitek si prý ale s chutí dal.

  „Zlehka jsem si připil kvůli dobré náladě, bylo to ale na úrovni. Byl jsem připravený, že budu mít svatbu a brzy poté zápas. Mohl jsem se ale trochu uvolnit,“ svěřil se legendární zápasník, který se s manželkou chystá na svatební cestu. Ta se ale uskuteční až po nadcházejícím zápase.

  Už 20. července se Buchinger představí na turnaji Oktagon 59 v bratislavské Peugeot aréně a pochopitelně ho čeká náročné shazování. Buchinger bude bojovat se zkušeným Polákem Rajewskim, jedná se o rezervní zápas pyramidy Tipsport Gamechanger.

  Hlavním lákadlem celého turnaje je pak bitva současného šampiona lehké váhy Oktagonu Ronyho Paradeisera, který je mimochodem posledním přemožitelem Ivana Buchingera. Talentovaného bijce čeká jeden z největších favoritů pyramidy Daniel Torres.

  Fotogalerie