Tragédie! Zemřel hokejový kouč z Brna: Vjel do protisměru, motorku rozsekal o kamion

5. července

Hokejový trenér z Brna zemřel na následky autonehody. | foto: Koláž Expresu

Hokejový kouč Vlastimil Odehnal (†54), který trénoval mladé brněnské hokejisty a také klub HC Technika Brno, se ve středu proháněl na své motorce. Podle dostupných informací měl v obci Sobotovice na Brněnsku přejet do protisměru a srazit se s projíždějícím kamionem. V kritickém stavu byl poté trenér převezen do blízké nemocnice, v ní ale svůj boj o život prohrál.

O tragédii hokejového trenéra informoval jako první server Blesk.cz.

„Motorkář vjel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, kde se střetl s plně naloženým kamionem jedoucím ve směru do Brna. Jeho řidič i přes snahu zabránit střetu nedokázal havárii odvrátit,“ řekl k nehodě hokejového trenéra policejní mluvčí Bohumil Malášek. 

Zpráva o úmrtí kouče Vlastimila Odehnala, kterému jeho svěřenci a kolegové přezdívali „Bad“, šokovala mnoho jeho přátel.

Takhle dopadla trenérova motorka.

Takhle dopadla trenérova motorka.

Na sociálních sítích se množí kondolence rodině, ale také dojemné vzkazy pro zesnulého kouče. Jeho tým pro něj například plánuje menší rozloučení přímo na ledě.

„Na čtvrtečním tréninku a nedělním zápase zavzpomínáme na jeho neotřelý humor a uctíme jeho památku,“ píše se na oficiálních stránkách jeho hokejové akademie.

Brněnští hokejisté truchlí, zemřel tamní trenér Vlastimi Odehnal.

Brněnští hokejisté truchlí, zemřel tamní trenér Vlastimil Odehnal.

Odehnal v brněnské hokejové akademii působil jako trenér amatérů. Dříve vykonával také funkci sportovního manažera a trenéra klubu VSK Technika Hokej Brno.

Fotogalerie

Komentáře