Komentář: Rozmary biatlonové princezny Soukalové jsou nepochopitelné

Gabriela Soukalová mluví o tom, že vzdává boj o triumf ve Světovém poháru | foto: ČTK

Je skvělá nejlepší, jen jí nevyšel jeden týden. Samozřejmě, byl klíčový, šlo o mistrovství světa. Přesto jsou slova biatlonistky Gabriely Soukalové o tom, že vzdává boj o triumf ve Světovém poháru, nepochopitelná.

Fotogalerie

Je symbolem vzestupu českého biatlonu. Skvělá závodnice, krásná holka, bezprostřední v rozhovorech, v chování s fanoušky.

Ideální postava pro každý sport.

Gabriela Soukalová - v současnosti první žena světového biatlonu.

Gabriela Soukalová - v současnosti první žena světového biatlonu.

Gabriela Soukalová má prostě všechno, proto se stala jednou z hlavních českých sportovních hvězd. Ano, doma pod Řípem je v řadě s Petrem Čechem, Tomášem Rosickým, Jaromírem Jágrem, Tomášem Berdychem, Petrou Kvitovou.

Soukalová navíc dnes prožívá skvělou sezonu, je na čele Světového poháru, seriálu klání, který ukáže, kdo je na tom nejlíp dlouhodobě. Tady nemají šanci komety, jež vylétnou v jednom, dvou závodech. Česká kráska tady dominuje.

Gabriela Soukalová nepotvrdila v Norsku postavení vedoucí ženy Světového poháru.

Gabriela Soukalová nepotvrdila v Norsku postavení vedoucí ženy Světového poháru.

Jenže přišlo mistrovství světa v Norsku a ona - stejně jako celá reprezentace - strádala. Ano, jezdila poměrně dobře, ale medaile nepřišla ani jedna. Přes usvědčování, že výkony byly kvalitní, je to prostě neúspěch.

Teď se má Soukalová poprat o další prestižních cen, podle mnohých dokonce o ještě důležitější, než jsou tituly mistra světa. O velký křišťálový globus, jenž je symbolem triumfu ve Světovém poháru.

Gabriela Soukalová, biatlonová hvězda, je nyní nejpopulárnější sportovkyní...

Gabriela Soukalová, biatlonová hvězda, je nyní nejpopulárnější sportovkyní Česka.

Česká kráska průběžné pořadí vede, přesto řekla:

„Já už moc nevěřím. Já to trochu jako vzdala. To asi už nepůjde, když vidím, jak je na tom dobře. Je na tom výborně, je o level výš.” Mluvila o soupeřce z Francie.

Je to škoda, Soukalová je přes neúspěch na světovém šampionátu biatlonistkou první třídy. Těžko by takový Cristiano Ronaldo pochyboval před finále Ligy mistrů, že jeho Real porazí Barcelonu, i když je zdánlivě nepřekonatelná.

Soukalová je však jiná, rozmarná, nevypočitatelná. Proto možná Světový pohár vyhraje. I když si nevěří.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 13. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  199
 • Super
  69
 • Cože
  38
 • Tvl
  37
 • Haha
  27
 • Sladký
  19
Komentáře