Anorexie? Neznám! Koukalová vzala raut útokem, s klobáskami se vůbec nemazlila

31. května 2019
Až se nechce věřit, že tahle žena někdy trpěla poruchami příjmu potravy: anorexií a bulimií! Gabriela Koukalová, teď již definitivně bývalá biatlonistka, se ve středu objevila na akci v pražské botanické zahradě, a zatímco se stala středem pozornosti všech novinářů, jejím středem pozornosti byl bohatý raut. Gábina si naložila plný talíř a klobáskami se ládovala tak rychle, jako by se bála, aby jí je někdo nesnědl! Po prapodivném úprku do auta pak za volant usedl její muž Petr Koukal. My jen doufáme, že pivo, na kterém si předtím pochutnal, bylo nealkoholické!

Bylo kolem ní rušno, všechny zajímal definitivní konec biatlonové kariéry, který div ne v slzách ohlásila pouhý den předtím. Starost Gabriely Koukalové se však na akci v botanické zahradě týkala něčeho úplně jiného. A to bohatého rautu.

Ačkoliv hlavní linií příběhu v její autobiografii Jiná Gabriela Koukalová je boj s anorexií a pak i bulimií, kdy zapíjela odličovací tampony a osmkrát denně zvracela, ale na tratích přitom získávala medaile, při pohledu na její středeční apetit se člověku nechce věřit, že tato žena někdy v životě trpěla poruchou příjmu potravy.

Raut vzala bývalá biatlonistka doslova útokem, samozřejmě jí u toho zdatně sekundoval manžel Petr. Oba si naložili plný talíř klobásek a dalších pochutin, které doplnili pár listy salátu a pečivem.

Klobásky důkladně namáčela v hořčici.

Klobásky důkladně namáčela v hořčici.

Zvláště hovězí klobásky pak Gábině pořádně zachutnaly. S výrazem, ve kterém jako by se zračil strach z toho, že ji o ně jiný návštěvník připraví, se jimi doslova nezřízeně cpala! 

Náramně jí chutnaly...

Náramně jí chutnaly...

Zatímco velká spousta českých celebrit se ze strachu právě z podobných fotografií rautům zásadně vyhýbá, Gábina se ani v nejmenším nezdráhala.

Petr Koukal zapíjel dobroty z rautu pivem.

Petr Koukal zapíjel dobroty z rautu pivem.

Z rautu pak zamilovaný páreček odešel později než ostatní, a to navíc dost podivným stylem.

Těžko říct, zda se kryli před deštěm či přítomnými novináři, každopádně jejich hra na schovávanou vypadala velmi zvláštně.

Pak začala podivná hra na schovávanou.

Pak začala podivná hra na schovávanou.

Pikantní je, že za volant jejich škodovky následně usedl Petr Koukal. Ten přitom nedlouho předtím na rautu jídlo splachoval pivem! 

Za volant usedl Petr Koukal. Doufejme, že pivo, které při rautu pil, bylo...

Za volant usedl Petr Koukal. Doufejme, že pivo, které při rautu pil, bylo nealkoholické...

Nezbývá tedy nic než doufat, že je někdejší badmintonista zodpovědným řidičem a pil jen nealko. Jinak už by na něj v královéhradecké pobočce automobilky Porsche nemuseli být tak hrdí jako doposud.

Rozhodně ale musíme zmínit, že máme z Gabčina apetitu radost. A určitě je třeba podotknout, že i přes náročné období vypadá opravdu dobře!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 sobota 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 98
  • 45
  • 29
  • 22
  • 17
  • 16
Komentáře