jít naiDNES.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Gabriela Koukalová reálně uvažuje o návratu. Ale jako Jágr rozhodně nejsi, vzkazují fanoušci! | foto: koláž Expresu

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná brzy stane realitou. Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová navnadila fanoušky oznámením, že se do dvou měsíců rozhodne o své sportovní budoucnosti. Zároveň se také nepřímo přirovnala k jiné sportovní ikoně, která se po delší pauze vrátila do akce: Jaromíru Jágrovi. Jenže tím si Gábina u některých fanoušků pořádně naběhla!

Každý fanoušek poslední měsíce cítil, že Gabriele Koukalové aktivní kariéra chybí. Sdílela nostalgické fotky, udržovala se v kondici a třeba o Vánocích vzpomínala na slavné časy ležící ve starých dresech. Teď Gábina konečně všechny spekulace rozsekla a oznámila: Reálně uvažuji o návratu!

Fanoušky navnadila statusem s fotkou hokejové legendy Jaromíra Jágra, o němž mimochodem v pikantní autobiografii Jiná Gabriela Koukalová prozradila, že mu během olympiády v Soči poslala přání k narozeninám s vlastními kalhotkami.

„Džegr je jen jeden. Velký respekt, jak je schopný se udržovat ve fyzické kondici pro vrcholový sport i ve svých 47 letech. Já bych skoro mohla být jeho dcera. Především je ale sám sobě velkým motivátorem. Tím by nám měl být všem příkladem, a to nejen ve sportu. Jarda se rozhodl naskočit zpět podle jeho aktuálního pocitu. A mé aktuální pocity? Ráda bych vše rozsekla do konce května,“ prozradila Koukalová.

Gabriela a její vzkaz fanouškům.

Gabriela a její vzkaz fanouškům

Svým vyjádřením strhla lavinu a jako vždy hodně rozporuplné reakce.

Jedni si návrat ledové královny přejí, ti, kteří ji po extempore s náhlým koncem a ožehavou zpovědí v autobiografii nemohou vystát, zase Koukalovou počastovali hodně ostrými komentáři. 

A pak je tu třetí skupina, která kroutí hlavou nad tím, že si Gábina dovolila naznačit paralelu mezi ní a Jágrem.

„Jaromír Jágr je, Gábino, trochu jiná liga než vy. Neměla byste se s ním srovnávat. On je po celou svoji kariéru přátelský, pokorný a hlavně ví, co chce. Vy v tom máte guláš. Dejte dohromady především sama pro sebe, jak zdravotně, tak i na duši a běžte dál. Nevracejte se,“ vzkázala biatlonistce ostře jedna z diskutujících.

Gabriela Koukalová občas naznačí, že by se mohla vrátit k biatlonu. Česku by to...

Gabriela Koukalová občas naznačí, že by se mohla vrátit k biatlonu. Česku by to pomohlo.

„Je vtipné, že má Jágra za vzor někdo, kdo řekne, že příští sezonu bere jako odpočinkovou, nebo že nemá motivaci, a to ještě v tak nízkém věku,“ přidává se další.

Koukalová teď má možnost do uplynutí jí stanoveného ultimáta o svém návratu k biatlonu rozjímat. Většina fanoušku je pro, a dokonce i šéf svazu Jiří Hamza se už dříve nechal slyšet, že má olympijská medailistka dveře stále otevřené.

Jak by ale hvězdný comeback brali ostatní biatlonisté, na kterých Gábina ve své knize nenechala nit suchou?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 20. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  125
 • Haha
  28
 • Super
  20
 • Tvl
  16
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat