Už piluje formu! Koukalová trénuje s profíky, fanoušky ale natahování štve

Gabriela Koukalová trénuje s profesionálkami. Ladí formu na návrat? | foto: koláž Expresu

Do května si vzala čas na rozmyšlenou, zda se k biatlonu vrátí, nebo za kariérou udělá definitivní tečku. Všichni ale tak nějak tuší, že to Gabrielu Koukalovou zpátky na lyže prostě táhne. Někdejší královna zimních sportů to zase jednou naznačila na Facebooku, kde fanoušky informovala o tom, že pilně trénuje ve společnosti top sportovkyň Evy Vrabcové Nývltové a Andrey Sestini Hlaváčkové! Je ale znát, že spoustě lidí už leze její nerozhodnost krkem.

Už více než rok nezávodí, přesto všichni čeští biatlonisté stojí v jejím stínu. Gabriela Koukalová, která si to u celého svazu rozházela kontroverzní autobiografií, nedávno způsobila poprask, když oznámila, že se do května rozhodne o svém návratu.

Ačkoliv Koukalová svoje fanoušky zjevně ráda napíná, každý tak nějak tuší, že ji to zpátky na lyže táhne. Dává to najevo už dlouho, ráda ukazuje, jak na sobě dře v posilovně, nebo vzpomíná na hvězdné časy v obležení nasbíraných dresů. Teď když má už brzy rozhodnout o svojí budoucnosti, se zase Gábina pochlubila, že piluje formu ve společnosti těch nejlepších českých sportovkyň.

„Těsně před výběhem s Evou Vrabcovou Nývltovou a Andreou Sestini Hlaváčkovou po pražské náplavce. Trochu jsem měla obavy, protože s Evou může být i lehký výběh smrtící,“ napsala na svůj Facebook.

Koukalová se pochlubila, že trénuje s běžkyní Nývltovou a tenistkou...

Koukalová se pochlubila, že trénuje s běžkyní Nývltovou a tenistkou Hlaváčkovou. Chystá se na velký návrat?

A jak trénink po boku aktivních profesionálek dopadl? 

„Nakonec na tom nejsem fyzicky tak špatně, a tak jsem si to s holkami užila,“ ujistila Koukalová fanoušky, že má formu srovnatelnou jak se špičkovou běžkyní na lyžích a atletkou Nývltovou, tak i s přední tenistkou Hlaváčkovou.

Spousta fanoušků její další náznak, že by se mohla k biatlonu vrátit, bere s nadšením. Je ale znát, že už mají věčného natahování tak trochu plné zuby. To samé platí i o druhé straně, která by si přála, aby Koukalová dala biatlonu konečně jednou provždy sbohem.

„To protahování jakéhosi rozhodnutí je trapné,“ píše třeba jeden z uživatelů pod fotkou.

Legendární biatlonistku nepochybně těší, jakou popularitu jí nejistota, ve které drží svoje fanoušky, nese. Je ale znát, že by si všichni přáli, aby se už konečně namísto nekonečných náznaků a spekulací rozhodla.

Komentáře