Gábi, už se nevracej! 5 důvodů, proč comeback biatlonové hvězdy Koukalové nedává smysl

Bývalá biatlonová superstar Gabriela Koukalová (29) zvažuje návrat k vrcholovému sportu. Na sociální síti informovala své fanoušky, že o případném comebacku rozhodne do konce května. Její nejzarytější podporovatelé pevně věří v to, že zrzavou krásku zase uvidí závodit a také vítězit. Podle nás ale návrat Koukalové vůbec nedává smysl a může skončit i pěkným průšvihem. Zde je pět důvodů, proč by se dvojnásobná stříbrná medailistka ze zimní olympiády v Soči už raději neměla vracet.
Ladislav Hrejzek   14:34
1/5

Myslí více na rodinu než na závodění

Gabriela Koukalová se před časem nechala slyšet, že by se svým manželem a manažerem v jedné osobě Petrem Koukalem konečně ráda založila rodinu.

„Mám strašně ráda děti a hrozně bych už nějaké chtěla, opravdu. Strašně se na to těším, jestli se do budoucna povede nějaká rodina, tak já bych se tomu vůbec nebránila,“ svěřila se bývalá biatlonistka v pořadu 13. komnata.

Touha po dítěti jen tak nezmizí a navíc biologické hodiny, jak se říká, tikají.

Případný návrat Koukalové by tak byl nejspíše jen dočasný. Než se dostane do formy, dost možná otěhotní a bude zase odcházet... 

Tentokrát nedobrovolně a úplně z jiných důvodů.

Manželé Koukalovi plánují první dítě.

Manželé Koukalovi plánují první dítě.

Navíc podle posledních Gábininých slov je naprosto patrné, že u ní jednoznačně vítězí touha po rodině než po závodění. „Chybí mi motivace,“ říkala poslední dobou mnohokrát.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat