jít naiDNES.cz

Vítězná večeře Ledecké po Staromáku: Slavil i moderátor Bouček, dostala obřího plyšáka

V pondělí se z Pchjongčchangu vrátila úspěšná olympijská výprava a především dvojnásobná medailistka Ester Ledecká byla v jednom kole. Jako první zamířila z letiště na Staroměstské náměstí, poté se přesunula i s nejbližším týmem do nedaleké restaurace na „vítěznou“ večeři.

V pondělí krátce po poledni přistálo na Letišti Václava Havla letadlo s výpravou českých olympioniků. Hlavní hvězdou nemohl být nikdo jiný než „obojživelnice“ Ester Ledecká, která jako první žena v historii olympijských her brala zlatou medaili ve dvou odlišných sportech.

O Ester tak byl mimořádný zájem. Zejména díky ní se i přes tuhý mráz sešel plný Staromák fanoušků, kteří ji chtěli po úspěšných hrách přivítat. Mluvila před nimi třeba o vítězných pocitech nebo o plánech pro zbytek zimní sezony.

Rovnou ze Staroměstského náměstí se Ledecká v obklopení svého týmu vydala do restaurace Crazy Cow Steakhouse v nedaleké ulici Dlouhá, aby vítězný návrat zakončila pořádnou večeří.

Ester před restaurací Crazy Cow Steakhouse.

Ester před restaurací Crazy Cow Steakhouse.

Kromě mnoha dalších ji doprovázel lyžařský trenér Ondřej Bank, jenž má na olympijském zázraku značný podíl. V restauraci se na krátkou chvíli ukázal i moderátor odpoledního programu Libor Bouček.

Ester má plné ruce dárků - plyšáka a obří kytice.

Ester má plné ruce dárků - plyšáka a obří kytice.

Podle fotografií se zdá, že celá večeře probíhala v příjemné atmosféře a přátelské náladě. Ledecká si domů odnesla plnou náruč dárků v podobě plyšáka a velké kytice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 28. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Cože
  11
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Tvl
  7
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat