Koukalová po italsku: Sexy biatlonistka napíná fanoušky, chce skončit a mít pět dětí!

13. února
Sice bez diváků, ale přesto v plném proudu běží letošní biatlonová sezona. Až budete u televize sledovat startující mistrovství světa ve slovinské Pokljuce, všimněte si kromě českých závodnic ještě jedné kočky na trati. Jmenuje se Dorothea Wiererová, pochází z Itálie a patří k tomu nejlepšímu, co může ženský biatlon nabídnout. Po všech stránkách!

Kdyby se konala soutěž Miss biatlon, Češka Markéta Davidová by si to nejspíše ve finále rozdala právě s ní. 

Dorothea Wiererová patří k těm sportovkyním, které jsou okouzlující i po několika hodinách zápřahu na trati. A to se rozhodně nefláká, předchozí dvě sezony kralovala světovému biatlonu a letos se umisťuje na předních příčkách.

Dorothea Wiererová sbírá úspěch za úspěchem.

Dorothea Wiererová sbírá úspěch za úspěchem.

Fanoušků má hodně a poslední dobou je napíná stejně, jako to před definitivním uzavření kariéry dělala v Česku Gabriela Koukalová. 

„Nejsem rozhodnutá, jestli budu pokračovat. Upřímně řečeno, uplynulá sezona mě hodně vyčerpala. Na další trénink teď nemám ani pomyšlení,“ šokovala po loňské sezoně Wiererová, přičemž myšlenky na konec naznačovala už v roce 2018.

Dorothea ráda ukazuje vypracovanou postavu.

Dorothea ráda ukazuje vypracovanou postavu.

Krásné Italce je totiž třicet let, takže reálně jde sice o mladou dámu, ale sportovní terminologií už to je ostřílená harcovnice, která musí o deset let mladší a energičtější rivalky porážet především zkušenostmi a chladnou hlavou. 

Ve formě se udržuje i během léta.

Ve formě se udržuje i během léta.

A hlavně to je také věk, kdy ženy začínají myslet i na jiné věci, než je sportovní kariéra.

„V životě je tolik dalších věcí, které chci dělat. Chci mít děti, být mámou na plný úvazek. Být biatlonistkou do třicátých narozenin by mohlo stačit,“ říkala závodnice, která začátkem dubna oslaví jednatřicáté narozeniny.

Dorothea Wiererová je jedna z nejkrásnějších biatlonistek.

Dorothea Wiererová je jedna z nejkrásnějších biatlonistek.

Zatím se ale drží a stále je na vrcholu. Kouzlo tkví zřejmě i v tom, že je Dorothea mimořádně aktivní i mimo biatlonovou sezonu. Žije v Jižním Tyrolsku, všude kolem má Alpy a v létě podniká jednu túru za druhou. 

Také jezdí na kole a pánové jistě ocení, že tuze ráda plave. Každé léto zásobuje fanoušky sexy fotkami v bikinách, které z její dokonalé postavy odhalují ledacos.

Dorothea ráda tráví léto v plavkách.

Dorothea ráda tráví léto v plavkách.

Uvidíme krásnou biatlonistku v akci i příští sezonu? Bohužel její plán pořídit si pět dětí tak nějak naznačuje, že už má nejvyšší čas pověsit lyže na hřebík!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 neděle 13. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 47
  • 27
  • 19
  • 17
  • 15
  • 12
Komentáře