Hříšná dcera fotbalového kouče Karla Krejčího: Sexy provokace ve městě šejků

3. června
Sexy plavky, vyzývavé šaty s rozparkem a obří dekolt u každého outfitu! Dominika Černá, známá jako sexy dcera fotbalového kouče Karla Krejčího, provokuje arabské šejky v Dubaji. Své profily na sociálních sítích zahltila žhavými snímky a je to taková podívaná, že se její obdivovatelé nezmůžou na nic jiného než na hlasité „Wow!“.

Dominika Černá, dříve Krejčová, se už delší dobu vyžívá ve sdílení sexy fotek na sociálních sítích. Často pózuje jen ve spodním prádle a vysloužila si tak před časem přezdívku „hříšná dcera“.

Zpočátku jí to prý ale nebylo moc nepříjemné.

„Když byl táta hlavním trenérem Plzně, psalo se o mně celkem dost. Ve skutečnosti jsem přátelská, milá a jsem pro každou legraci. Když vyšel první článek, byla jsem docela zaskočená. Nečekala jsem, že by se o mně někdy psalo. Pak vyšel další a další. Zpočátku mi to nebylo příjemné, ale postupem času mi to přestalo vadit,“ svěřila se Expresu před časem svůdná brunetka, jejíž otec Karel Krejčí v současné době trénuje reprezentaci do 21 let.

Dominika před pár dny vyrazila do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Dubaje. I v muslimské zemi vnadná sexbomba provokuje na dálku své obdivovatele z Česka, ale i tamní arabské šejky.

Dominika svým sexy tělem dráždí dubajské šejky.

Dominika svým sexy tělem dráždí dubajské šejky.

Po městě chodí ve vyzývavých šatech s rozparkem, na pláži se opaluje v sexy plavkách s obřím výstřihem. 

„Kočka! Nádherná, sexy žena,“ píší Dominice její přátelé na Facebooku.

Dominika svým sexy tělem dráždí dubajské šejky.

Dominika svým sexy tělem dráždí dubajské šejky.

Ona ale neodletěla do Dubaje pouze provokovat nabušeným dekoltem. Ve městě šejků si Dominika užívá líbánky s manželem Davidem, za něhož se provdala loni v létě.

Dominika se svým manželem na líbánkách v Dubaji.

Dominika se svým manželem na líbánkách v Dubaji

Expresu se krásná dcera Karla Krejčího svěřila, jak svou životní lásku poznala.

„Jeho rodiče se znali s mými a hlídali nám pejska, když jsme jeli fandit tátovi na Euro do Francie. Pak jsme se potkali v restauraci, kde mezi námi přeskočila jiskra,“ zavzpomínala na osudovou chvíli Dominika, která s Davidem plánuje již brzy založit rodinu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:48 pátek 1. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 7
  • 7
  • 7
  • 6
  • 5
Komentáře