Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud za sexuální útok, má možná zaděláno na ještě větší malér. Právník jeho údajné oběti Leslie Stovall se totiž nechal slyšet, že se mu ozvala další žena, kterou měl držitel pěti Zlatých míčů znásilnit! Totožnost ženy Stovall sdělit nechce, její svědectví však předá policii.

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo prochází hodně nepříjemným obdobím. Byl obviněn ze znásilnění, čeká ho soud a jeho hlavní sponzoři se vztyčeným prstem oznámili, že situaci bedlivě monitorují.

Teď může být ještě hůř. Advokát Leslie Stovall, který zastupuje Ronaldovu údajnou oběť Kathryn Mayorgaovou, má prý v ruce nový a pořádně silný důkaz. Nechal se slyšet, že se mu ozvala další žena, kterou měl fotbalista znásilnit!

„Mluvil jsem s další ženou, která tvrdí, že má podobnou zkušenost,“ oznámil Stovall v neděli serveru Daily Mail.

Údajná další oběť je prý stejné národnosti jako jeho klientka, tedy Američanka. Advokát Mayorgaové ji odmítl jmenovat, prý ale veškeré podklady předá policii v Las Vegas, která již řeší případ jeho klientky.

Ronaldo už dříve odmítl, že by měl s Mayorgaovou sex proti její vůli. Prohlásil také, že znásilnění je pro něj odporným činem, který jde proti všemu, čím ve skutečnosti je.

Objevily se navíc i záběry z večírku, po němž měl tehdejší pracovnici nočního klubu sexuálně napadnout, a ty ukazují, že se Mayorgaová k Ronaldovi velmi měla a několikrát ho začala líbat.

Je otázkou, zda vypuštěním informace, že má k dispozici svědectví další oběti, nechce Stovall pouze manipulovat mediálním obrazem případu. Veřejnost je totiž nakloněna spíš k variantě, že se Mayorgaová chce na účet fotbalisty proslavit.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:56 4. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  18
 • Super
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat