jít naiDNES.cz

McGregor za mřížemi! Známý rváč MMA napadl autobus, zranil několik lidí

Hvězdný zápasník MMA Conor McGregor je vyhlášený průšvihář, teď si ale teprve zadělal na skutečně pořádný malér. Neunesl totiž, že by měl přijít o titul šampiona lehké váhy, a tak se i s kumpány vydal tvrdě mstít. Zaútočil na autobus jednoho z konkurentů a zuřivě házel do oken vše, co mu přišlo pod ruku! Nyní je za mřížemi a čeká ho soud.

Na sobotu je naplánován souboj o pás šampiona lehké váhy MMA mezi Maxem Hollowayem a Khabibem Nurmagomedovem. To ale pořádně leží v žaludku stávajícímu šampionovi Conoru McGregorovi, který o prvenství přijde kvůli několikaměsíční neúčasti v zápasech.

Právě s Nurmagomedovem má totiž z minula nevyřízené účty. Rus se navíc měl před činem pořádně zhádat s McGregorovým kamarádem Artemem Lobovem, což zřejmě nejznámějšího zápasníka současnosti definitivně dopálilo.

A tak se irský zápasník rozhodl ukázat, kdo že to je ve světě MMA ten největší rváč. Spolu se svými kumpány nasedl do auta a vyrazil směr New York, kde se v místní aréně odehrávala tisková konference zápasníků. A začal řádit jako černá ruka.

S novinářskou akreditací skupina pronikla do garáží, z nichž právě vyrážely autobusy převážející zápasníky zpět na hotel. Jakmile McGregorova parta spatřila ten Nurmagomedovův, nabrala vše, co jí přišlo pod ruku, a vůz zaházela židlemi, odpadkovými koši či kovovými zábranami.

Konkrétně devětadvacetiletého irského bijce kamery zachytily, jak se vyzbrojil kovovým vozíkem a poslal ho rovnou do okna autobusu. Následkem toho byl pravděpodobně zraněn zápasník Michael Chiesa, který utrpěl četná poranění hlavy a obličeje. 

Bez následků nevyvázli ani další, třeba Ray Borg už svůj víkendový zápas odvolal, protože ho přímo do oka zasáhl střep.

McGregor i s celou partičkou pak nasedl do auta a odjel. Zanedlouho ho však dopadla policie a známý průšvihář skončil v poutech. Nyní je ve vyšetřovací vazbě, o jeho trestu bude rozhodovat soud. Na očekávaný návrat do oktagonu to tak zatím nevypadá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:05 4. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře