Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 49  Kč / 1. měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Clash v Ostravě: Nejvyhrocenější turnaj! Provokatér musí hned pryč, plexisklo pro Veselého?

  Organizace Clash of the Stars prozatím pořádala turnaje v Praze. Výjimkou byl první galavečer, který se uskutečnil v Českém Těšíně, ale kvůli koronavirové pandemii byl takřka bez fanoušků. Tuto sobotu míří Clash do Ostravy, o níž mnozí říkají, že je to nejtvrdší město v republice. Z informací, které má redakce Expresu k dispozici, je pravděpodobné, že půjde o nejvyhrocenější turnaj této organizace. Opět totiž panují obavy o bezpečí kontroverzního influencera Tadeáše Veselého, který byl naposledy napaden během nástupu do klece. Speciální péči bude mít také nováček Samir Margina, na kterého mají spadeno snad všichni ostravští fanoušci. „Ten nesmí ani na hotel. Po turnaji se musí tajně vypařit z arény,“ říká s lehkou nadsázkou zdroj, který má blízko k zápasníkům Clashe.

  Koncem ledna uspořádala organizace Clash of the Stars svůj dosud největší turnaj, který se uskutečnil v pražské Sportovní hale Fortuna. Zlatým hřebem byl boxerský duel mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem, který skončil naprostým fiaskem ze strany Bejra. Youtuber totiž nebojoval podle pravidel boxu a Soukupa několikrát udeřil hlavou, pak ho i povalil na zem.

  Velkým tématem lednového galavečera byla také neuskutečněná odveta mezi Tadeášem Veselým a jeho rivalem Faynem. K zápasu nedošlo z toho důvodu, že Veselý byl cestou do klece zraněn fanoušky a jeho stav měl být po útoku velmi vážný. Kontroverzní influencer, který rád provokuje veřejnost, se svěřil, že po napadení trpěl psychickými problémy.

  K Tadeášovi Veselému se vrhla přítelkyně Tereza.

  Tadeáše Veselého odnesli záchranáři.

  Zápas mezi Faynem a Tadeášem Veselým se má uskutečnit tuto sobotu v Ostravě a konečně si tak ti dva vyřídí účty. Zatímco Veselý několikrát na tiskovkách vtipkoval, že do klece půjde možná v plexiskle, aby se mu tentokrát nic nestalo, promotér Tomáš Linh Le Sy v nedávném rozhovoru pro Expres.cz se vší vážností připustil, že ochranka bude Tadeáše mnohem více hlídat.

  „Napadnout někoho zezadu je odporný čin. Věřím, že se nic takového už nebude dít. Vzali jsme si z toho ponaučení, ten koridor bude jinak uzpůsobený. Bude nyní ohraničený nejenom letištní páskou, ale i plotem. Poučí se z toho určitě také ochranka, už se to nesmí opakovat. Bude tam více ochrankářů. Měli by být před zápasníky i za nimi, aby to bylo pokryté ze všech stran,“ řekl nám před časem Le Sy.

  Tadeáš Veselý dlouhodobě vzbuzuje velmi negativní reakce fanoušků. Nedávno si vysloužil velkou kritiku za vytetované obličeje českých vrahů na svém těle. Od Clashe dostal nařízení, že během zápasů musí mít tričko s dlouhým rukávem, aby kérky nebyly vidět.

  „To platí i pro tiskovky a další akce. Tyhle kérky se u nás nesmí objevit. Tadeáš nic nenamítal, o angažmá u nás stojí. Je to blbost mít takové kérky,“ řekl Le Sy.

  Tisková konference Clash of the Stars

  Provokatérovi vyhrožují fanoušci. Musí zmizet hned po svém zápase, říká zdroj z Clashe

  Velmi vyhrocený zápas se očekává už v úvodu turnaje. V kleci se proti postaví totiž Samir Margina a Jiří Juřička. Zatímco druhý jmenovaný je miláček ostravských fanoušků, Samir je snad ještě větší provokatér, než Veselý.

  Na tiskovkách vždy působí arogantně, uráží ostravské fanoušky i ženy. I přestože je podle sázkovek velkým outsiderem, tak je přesvědčený o vítězství a tvrdí, že si pak se svými hejtry klidně dá ještě „pyramidu“ před hotelem či arénou.

  Tisková konference Clash of the Stars

  K něčemu takovému ale podle dobře informovaného zdroje Expresu nejspíše nedojde, protože Samir má mít od vedení organizace nařízeno, aby se po svém zápase příliš nezdržoval v okolí arény či hotelu.

  „Vyhrožují mu desítky Ostraváků, ta situace je tam fakt vyhrocená. Po zápase by měl co nejrychleji zmizet z arény a neměl by sám chodit na hotel, kde jsou zápasníci ubytovaní, aby k něčemu nedošlo,“ uvedl informátor, který si nepřál být jmenován.

  Redakce Expresu do Ostravy pochopitelně míří také a celý turnaj pro vás budeme monitorovat na webu i sociálních sítích.

  Fotogalerie