Diskuse
Češi fandí z gauče. MS ve Švýcarsku už běží a průzkum ukázal, jak vypadá domácí hokejový rituál
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
AD
A23l76e56n52a 67D45v70o25ř60á75k14o40v84á
27. 5. 2026 16:37
Přijde mi docela vtipné, někdo musí sedět pořád na stejném místě, jiný během zápasu vůbec nevstává od televize. U nás doma to bývá podobné, hlavně když hraje Česko, protože atmosféra je pak úplně jiná. A přesně při takových večerech si člověk uvědomí, jak důležité je mít doma pohodu a nic neřešit. Já podobně řeším i věci na výlety nebo cestování a outdoor vybavení často objednávám z https://armik.cz/, protože mám ráda praktické věci, na které je spoleh.