Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

AD

Přijde mi docela vtipné, někdo musí sedět pořád na stejném místě, jiný během zápasu vůbec nevstává od televize. U nás doma to bývá podobné, hlavně když hraje Česko, protože atmosféra je pak úplně jiná. A přesně při takových večerech si člověk uvědomí, jak důležité je mít doma pohodu a nic neřešit. Já podobně řeším i věci na výlety nebo cestování a outdoor vybavení často objednávám z https://armik.cz/, protože mám ráda praktické věci, na které je spoleh.