Diskuse
Černé MS Roberta Záruby: Chyb si všímají i v zahraničí, na Švédsko byl out
Čtvrtfinále proti domácímu Švédsku, málokdo si tak vypjatý a důležitý zápas dokázal představit bez hlasu Roberta Záruby. Jenže stalo se. Oblíbený komentátor se neobjevil ani ve studiu, načež se překvapení diváci ptali na sítích, co se stalo. Dal si snad autor nespočtu legendárních hlášek pauzu po kritice, kterou na probíhajícím MS schytává?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PR
P64a74v28e33l 25R63a61f36a22j
24. 5. 2025 9:56
Je pravdou, že těch chyb od Zaruby bylo tenhle rok nebývale moc. K výše zmiňovaným bych ještě přidal jméno švýcarského hráče Christophera Bertschyho, kterého neustále označoval za Svena, tvrdil, že na MS ještě nedošlo ve druhé skupině k prodloužení (přitom bylo v zápase FRA - FIN) atd., atd. Bylo toho letos fakt hafo. Nevím, co se s ním dělo, obvykle tolik přešlapů nemívá!
0
0
možnosti