Dříve sbíral „medaili za medailí“, teď už ale několikátým rokem nemůže z paty odlepit smůlu. Boris Becker, někdejší vynikající tenista, se topí v dluzích. A topit se bude ještě několik dalších let.
Jak informoval německý Bild, letos měl Beckerovi vypršet bankrot, který by jej definitivně oddlužil. Sám bývalý tenista prohlašoval, že už se té chvíle nemůže dočkat. Jenže nakonec má smůlu, počkat si bude muset dalších dvanáct let, do roku 2031.
Důvod? Notorický průšvihář úřadům zatajil aktiva ve výši 133 milionů korun. A tak přišel trest. Insolvenční společnost prodloužení bankrotu zdůvodnila tak, že chce chránit Beckerovy věřitele před způsobením dalších škod.
„Pan Becker zveřejnil všechen svůj majetek, ale zčásti to udělal příliš pozdě. Kromě toho ta celková částka obsahuje i majetek, o kterém se domníval, že součástí jeho aktiv není,“ řekl Bildu Beckerův právník Christian-Oliver Moser.
Becker tak zkrachovalým tenistou zůstane ještě několik dalších let. A podle fotek se zdá, že to nenese úplně dobře.
Na nejnovějších snímcích působí zkroušeným dojmem, belhá se navíc o berlích, což je ale způsobeno operací kolene, již nedávno podstoupil.
Fotogalerie |