jít naiDNES.cz

Štěstí v lásce, štěstí ve hře! 5 důvodů, proč Strýcová může porazit legendu Serenu

Česká tenistka Barbora Strýcová (33) patří na Wimbledonu mezi největší překvapení turnaje. Experty i fanoušky podceňovaná hráčka v úterý porazila Britku Johannu Kontaovou (28) a postoupila do semifinále, což se jí nikdy předtím na grandslamu nepovedlo. Ve čtvrtek se proti ní postaví žijící legenda a nejlepší tenistka všech dob Serena Williamsová (37). Když srovnáte kariéry obou tenistek, bude vám hned jasné, že extrémně osvalená Američanka je velkou favoritkou. Pokud ji má ale Strýcová porazit, teď je ta nejvhodnější chvíle! Zde je 5 důvodů proč.
Ladislav Hrejzek Expres.cz
  23:30
1/4

Štěstí v lásce, štěstí ve hře

U sportovců platí, že když jim to klape doma, štěstí se odráží na jejich výkonech.

A Barbora Strýcová je toho důkazem.

Zhruba před rokem prasklo, že se rozešla s dlouholetým partnerem Davidem Krausem. Zakoukala se totiž do šéfredaktora módního časopisu Petra Matějčka.

Nejprve to vypadalo na krátkodobý flirt. Později se ale zamilovaná dvojice začala ukazovat na veřejnosti a oba vedle sebe vždy září jako sluníčka.

Barbora Strýcová po boku nového přítele září štěstím.

Barbora Strýcová po boku nového přítele září štěstím.

Očividně jim to spolu klape a Báře to pomáhá k životním výkonům na Wimbledonu. Srší z ní úplně jiná energie, která z ní dělá mnohem lepší tenistku, než kterou kdy byla.

Porazí Barbora Strýcová Serenu Williamsovou?
Ano
143
Ne
74
Komentáře

Mohlo by vás zajímat