Skandální video: Hvězdy Arsenalu se sjížděly plynem, bezvládně padaly na gauč

Skandál roku? Hvězdy Arsenalu se na párty sjížděly rajským plynem! | foto: Profimedia.cz

Berou stovky milionů a za to se od nich očekává jediné, aby reprezentovali svůj klub a šli každému příkladem. Partička z Arsenalu okolo hvězdného Mesuta Özila si to ale příliš k srdci nevzala. Fotbalový svět totiž šokovalo video, v němž se borci z Arsenalu během rozjeté párty sjíždějí rajským plynem a v euforii padají do křesel, jako by ztráceli vědomí. Oxid uhelnatý je přitom ve větším množství životu nebezpečný a fotbalisté jím podle videa ani trochu nešetří!

Tohle je průšvih jako hrom. Britský server The Sun zveřejnil video, které se na veřejnost nikdy nemělo dostat – jde o záběry z párty v londýnském baru, který jen těsně před začátkem letošní sezony, do níž mimochodem vstoupili dvěma prohrami, navštívili fotbalisté slavného Arsenalu.

Jde o borce Mesuta Özila, Pierra-Emericka Aubameyanga, Alexandra Lacazetta, Shkodrana Mustafiho, Henricha Mchitarjana a mladíka Mattea Guendouziho. Větší hvězdy byste na soupisce „kanonýrů“ hledali jen těžko. Že si před sezonou hráči zašli na pařbu, to jim vyčítat nelze, i když šéfové Arsenalu by ani to neviděli rádi. Horší ovšem je, co tam dělali.

Hvězdní fotbalisté si pozvali přibližně sedmdesát dívek a objednali hektolitry šampaňského, vodky a skotské whisky v hodnotě zhruba 30 tisíc liber (přibližně 870 tisíc korun). Zlatým hřebem královského mejdanu ovšem byly balonky s oxidem uhelnatým, tedy rajským plynem. Tomu se říká také „hippy crack“.

Na párty se královsky bavil i nejlépe placený hráč Arsenalu Mesut Özil.

Na párty se královsky bavil i nejlépe placený hráč Arsenalu Mesut Özil.

Rajský plyn se v Británii od osmnácti let prodávat může, nic to ovšem nemění na tom, že jde o halucinogenní látku. Navozuje pocity štěstí a vyvolává záchvaty smíchu, zároveň ale způsobuje i halucinace. A především v kombinaci s alkoholem má velkou spoustu vedlejších účinků. Mezi ty patří stavy bezvědomí, které mohou klidně vyvrcholit i zástavou srdce.

Vůbec dobře na tom zjevně nebyli ani hráči Arsenalu. Někteří z nich po řádném nadechnutí z balonku bezvládně padali do gauče a vypadalo to, že v bezvědomí skutečně jsou. Jmenovitě třeba největší hvězda Özil či mladíček Guendouzi, kterého spoluhráči na záběrech k vdechnutí rajského plynu hecují a on se pak bezvládně sesune na pohovku.

Mesut Özil ještě s balonkem plným oxidu uhelnatého padl na gauč.

Mesut Özil ještě s balonkem plným oxidu uhelnatého padl na gauč.

„Toho mladého hráče s kudrnatými vlasy ostatní povzbuzovali, aby u něj účinky byly ještě silnější. On vdechoval plyn, pak najednou vypnul a sesunul se na pohovku,“ popisují svědci.

Mladík Guendouzi se bezvládně sesunul na gauč.

Mladík Guendouzi se bezvládně sesunul na gauč.

Fotbalisté si dali pečlivě záležet na tom, aby z divokého mejdanu neunikly žádné fotky nebo videa, a požadovali, aby každý host před vstupem odevzdal mobilní telefon. Nakonec ale mají smůlu. A také je čeká hodně vysvětlování.

„S hráči si promluvíme a připomeneme jim, že jsou odpovědní za to, jak reprezentují svůj klub,“ oznámil tiskový mluvčí londýnského klubu.

Na skandální video fotbalistů Arsenalu se podívejte ZDE.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:12 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Haha
  11
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat