Úterý 29. září 2020, svátek má Michal
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Nudu v karanténě vyřešili mladí fotbalisté po svém. Společnost jim dělaly islandské modelky

  Mladí reprezentanti Anglie si na sociálních sítích vyhlédli sličné modelky. | foto: Autor: Koláž Expres

  Dva mladí fotbalisté z Manchesteru zažili v sobotu hodně úspěšnou noc. Nejenže oba nastoupili do zápasu seniorské reprezentace a brali tři body za vítězství nad Islandem, ale také si užili společnost hned několika modelek, které si vyhlédli na sociálních sítích. Problém je v tom, že jakožto profesionální sportovci měli nařízenou karanténu a mimo svých spoluhráčů se neměli stýkat s nikým jiným. Oba zadaní fotbalisté by možná noční radovánky utajili, kdyby si je jedna ze slečen nenafotila a neukázala celému světu.

  Lara Clausenová patří na Islandu k nejsledovanějším kráskám a není divu, že se zalíbila také mladíkům z anglické reprezentace Philu Fodenovi a Masonu Greenwoodovi, kteří si ještě před příletem na ostrov „obhlíželi terén“ a kontaktovali místní krasavice na Instagramu.

  Přemluvit dívky k cestě do hotelu nebyl velký problém. O tom, že jsou v karanténě a neměli by se správně s nikým stýkat, pochopitelně pomlčeli.

  Právě Clausenová se chtěla světu pochlubit, s kým tráví večer, a tajemství fotbalistů hodně nešetrně prozradila. Následně si sypala popel na hlavu a tvrdila, že netušila, kdo mladíci ve skutečnosti jsou.

  „Na fotbal nekoukám, nikdy jsem ho nesledovala, neuvědomila jsem si, co se stane, když dám ty fotky na internet. Moc mě to mrzí, lidé mi teď píšou, že Foden má přítelkyni a dítě, ale to já opravdu nevěděla,“ hájí se blonďatá krasavice, která s sebou vzala i sestřenici Nadíu Sif Líndal Gunnarsdottirovou, co se také ráda ukazuje na sociálních sítích.

  Aby toho nebylo málo, prozradila modelka i to, že v hotelu zřejmě byly i další dívky. „Viděla jsem nějaké fotky na internetu a psali, že to jsem já, ale není to pravda. Já měla ten den úplně jiné oblečení,“ řekla Clausenová, po jejímž vyjádření se začalo spekulovat, kolik žen fotbalisté v pokoji ten večer měli.

  Modelka odmítla prozradit, co se v hotelu s muži dělo, jen uvedla, že se prý chovali jako skuteční gentlemani.

  Tento názor ale nesdílí fotbalové kluby z Manchesteru, za něž Foden i Greenwood hrají. Porušení pravidel karantény a chování, jež není vzorem pro mládež, je podle nich přečin, který bude třeba dále prošetřit.

  Mladí reprezentanti Anglie si na sociálních sítích vyhlédli sličné modelky.

  Mladí reprezentanti Anglie si na sociálních sítích vyhlédli sličné modelky.

  Mladí reprezentanti Anglie si s nařízenou karanténou hlavu nijak nelámali.

  Fotbalová asociace už se omluvila za celý incident islandskému svazu. Místní policie jim udělila pokutu 1300 liber.

  „Měl jsem čas přemýšlet o tom, co se stalo, a musím se všem omluvit. Nezodpovědně jsme porušili protokoly covidu-19, které jsou zde proto, aby chránily zdraví hráčů a všech zaměstnanců,“ řekl Greenwood.

  Mladí reprezentanti Anglie si na sociálních sítích vyhlédli sličné modelky.

  Veřejně se omluvil také druhý hříšník Phil Foden, který zřejmě bude mít nějaký čas tichou domácnost.

  „Jsem mladý hráč, který se má hodně co učit. Ale chápu, že mám nějakou odpovědnost a zklamal jsem lidi, kteří mi věřili. Udělal jsem hodně špatné rozhodnutí,“ napsal na sociální sítě Foden.

  Fotogalerie

  Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

  Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 29. září 2020, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz