Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Grznár o Clash of the Stars: Bejr má granát, ale vsadil bych na Le Syho! Datel je bez šance

  Filip Grznár okomentoval případné zápasy svého rivala Aleše Bejra. Datel je prý bez šance, co Le Sy? | foto: Koláž Expresu

  Kontroverzní youtubeři Aleš Bejr (45) a Filip Grznár (37) si šli dlouhé roky po krku. Loni ale svedli krvavou válku podle pravidel thajského boxu, kterou ovládl druhý jmenovaný. Po zápase si oba znesváření rivalové podali ruce a jednou provždy zakopali válečnou sekeru. Nyní Aleše Bejra podle informací Expresu brzy čeká další těžká bitva, která zcela jistě vzbudí velký zájem veřejnosti. Ve speciálně upravené kleci by se měl utkat s šéfem Clash of the Stars a bývalým profesionálním zápasníkem Tomášem Linh Le Sym. Řešil se také jeho případný zápas s youtuberem Markem „Datlem“ Valáškem, který ale zatím není v plánu. Šance pardubického showmana ve zmiňovaných zápasech okomentoval pro Expres.cz právě jeho bývalý rival Filip Grznár.

  Redakce Expresu nedávno jako první informovala, že promotéři organizace Clash of the Stars chystají pro své fanoušky opravdovou bombu.

  Podle našeho důvěryhodného informátora je v jednání zápas mezi Alešem Bejrem a šéfem Clashe Tomášem Linh Le Sym. Krvavá válka by se měla uskutečnit na pátém galavečeru, jehož termín ještě není znám. Bojovat se pravděpodobně bude ve speciálně upravené kleci.

  „Nebude to zápas v klasickém oktagonu, budou bojovat v malé speciální kleci. Bude to strašná mela! Je to z toho důvodu, aby Tomáš, který je profesionální zápasník, nemohl využít své zkušenosti v MMA a aby proti němu měl Aleš nějakou šanci. Bejr bude mít určitě výraznou váhovou převahu, a když to z té malé blízkosti trefí, může být konec,“ uvedl zdroj Expresu.

  Naši informaci nám později potvrdil i výše zmiňovaný boss Clash of the Stars Tomáš Linh Le Sy. „Zápas je skutečně v jednání,“ řekl pro Expres.cz hlavní promotér organizace, která se zaměřuje na bitky influencerů a celebrit.

  Tomáš Linh Le Sy je hlavním promotérem Clash of the Stars.

  Bejr má sílu a granát, Le Sy to s ním bude mít těžké

  Pokud k zápasu dojde, bude pravděpodobně velkým favoritem sázkových kanceláří Le Sy, který v minulosti zápasil za Oktagon a má mnohem větší zkušenosti než Bejr. Filip Grznár, který s pardubickým youtuberem loni svedl krvavou válku podle pravidel thajského boxu, by ale Bejra vůbec nepodceňoval.

  „Kdybych si musel vsadit, pak asi na Le Syho, protože je zkušenější, ale bude to určitě zajímavé. Postaví se proti sobě lehčí fighter a mnohem těžší kulturista, který má sílu a granát, což já dobře vím. Bejr vydrží hrozné rány a pro Le Syho to bude hodně těžké. Jít do takhle malé klece s někým tak velkým, jako je Bejr, bude hodně nepříjemné,“ odhaduje Grznár.

  „Bejr bude mít fyzičku, a pokud Le Syho dobře trefí, bude konec. S tím jsem do zápasu šel i já. Spoustu ran jsem ustál, ale já jsem těžká váha. Když tě obrovský chlap trefí, je to fakt špatné,“ dodává plzeňský svalovec, který se 11. března na turnaji Clash of the Stars v pražském hale O2 universum střetne se Slovákem Martinem Sedlákem alias Pagym.

  „V přípravě jsem zaznamenal brutální posun, jak ve wrestlingu, tak v postoji. Na zemi jsem měl vždycky pozice na jistotu, takže pohoda. Byla to nejtěžší příprava, co jsem měl. Pořád to stupňuji, ale už toho mám také dost. Jsem v přípravě nepřetržitě rok a půl a teď budu mít šestý zápas za tu dobu. To je dost a taky to bude vidět,“ uvedl pro Expres.cz Grznár, který v Clashi zaznamenal už tři výhry, pokaždé své soupeře ukončil v prvním kole.

  Datel proti Bejrovi nemá šanci, myslí si Grznár

  Filipa jsme se také zeptali, jak by viděl případný zápas mezi Alešem Bejrem a Markem „Datlem“ Valáškem. Populární youtubeři se totiž nedávno skrz sociální sítě vzájemně provokovali a uráželi. Mluvilo se o tom, že je jejich zápas na spadnutí.

  Podle informací Expresu má ale organizace s oběma influencery trochu jiné plány a střet Bejra s Datlem není aktuálně na pořadu dne.

  „Co se týče Bejra a Datla, tam je to za mě jasný Bejr. Stoprocentně. Datel nemá ty zkušenosti a Bejr má alespoň sílu a je fakt velký. Tam by určitě vyhrál Aleš,“ tipuje Grznár.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Revma vzniká v plicích. Nyní došlo ke zlomu v léčbě, říká profesor Vencovský

  Premium Bolest, ztuhlost, otoky a deformace kloubů, především na rukou. Tak si většina lidí představuje revmatoidní artritidu,...

  Nový trik exekutorů: věřitel se za jednu korunu může hojit na dlužníkovi

  Premium Exekutoři a věřitelé našli způsob, jak zůstat s dlužníkem ve hře o splacení dluhu, i když podle zákona mají exekuci...

  V Česku neměl šanci, v cizině metastázy zmizely. Léčbu hradí pojišťovna

  Premium Na rakovinu prostaty umírá v Česku asi 1 500 mužů ročně. Když vyčerpají všechny metody léčby, nezbývá jim než čekat na...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz