Trumfnou Sněženky a machry? Tvůrci zimní komedie Špindl vypustili ukázku

Dlouho očekávaný snímek Špindl má velké ambice. Tvůrci filmu totiž chtějí navázat na ty nejlepší tradice veseloher z prostředí českých hor jako S tebou mě baví svět, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo nedávná Padesátka. A hvězdami napěchovaný teaser, který tvůrci nyní odhalili, slibuje, že se diváci mají na co těšit.

Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Karel Zima, Jakub Kohák, Alice Bendová, Marek Vašut, Oldřich Navrátil, Lukáš Pavlásek nebo Aneta Krejčíková. To je jenom část hvězdných jmen, která se objeví v dlouho očekávané komedii Špindl. A jedna z představitelek hlavních rolí, Kateřina Klausová, která si ve velkofilmu Lída Baarová zahrála Adinu Mandlovou, slibuje napínavý příběh.Všem třem hlavním hrdinkám se ve Špindlu totálně změní život. Cesta k této změně vede přes milostná zklamání, sexuální dobrodružství a několik pořádně bolestných kocovin. Tenhle film je zkrátka ze života,“ směje se představitelka Elišky Kateřina Klausová.

Na natáčení rád vzpomíná i jeden z hlavních mužských hrdinů David Gránský. Natáčení filmu Špindl bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Scénář filmu je tak vtipný, že mě okamžitě dostal a vlastně mi ani nevadilo, že jsem musel v jedné scéně běhat úplně nahý v mrazu. Snad to nakonec diváci a hlavně divačky ocení.“

Podaří se opravdu navázat na tradici dnes již kultovních zimních filmů, nebo to zůstane jenom zbožným přáním tvůrců? To se ukáže 21. prosince, kdy Špindl vstoupí do kin. Jakub Kohák s nadsázkou ale říká, že film dokáže ocenit i filmová akademie.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 22. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
 • Sladký
  4


Komentáře

Expres.cz