SPD ví, jak na Čechy: Tomio Okamura slibuje, že zbaví pivo daně! Proč?

Do voleb zbývá pár týdnů a tak se politické strany snaží dosud nerozhodné občany přesvědčit, že právě jejich program je ten pravý a zaslouží si podpořit hlasem. SPD Tomia Okamury na to jde obzvlášť důmyslně, útočí totiž na křehká srdéčka Čechů, kteří milují zlatý mok. Slibuje jim, že zbaví pivo DPH!

Volební letáky s kuriózním obsahem obdrželi minulý týden potenciální voliči, kteří nemohli uvěřit vlastním očím. SPD Tomia Okamury totiž rozeslala materiály, které mají veřejnost seznámit s jejím programem. Zatímco některé body nikoho nejspíš nepřekvapí, nad jedním z nich zůstává rozum stát!Jedná se v něm totiž o pivo. SPD slibuje, že pokud ve volbách uspěje, zasadí se o to, aby pivo bylo zbaveno DPH. „Pivo je odměnou po těžké práci pro naše pracující obyvatele,“ hlásá leták. Kromě piva pak hodlá Tomio Okamura zbavit daně z přidané hodnoty také léky. 

Na internetu o letáku diskutuje řada lidí, kteří nedokážou pochopit, jak někoho může takto prvoplánová kampaň zaujmout. Je evidentní, že se snaží zaujmout právě ty voliče, kteří se o politiku nijak zvlášť nezajímají, avšak záležitost jako je cena piva nebo másla, jim připadá velice závažná. 

Toto je velmi seriózní volební leták!

Toto je velmi seriózní volební leták!

Otázka však je, zda by měli politici lákat voliče na tak přízemní věci, jako je pivo. To, že jsme v Česku, ještě neznamená, že nic důležitějšího než zlatý mok, není!

Fotogalerie

Komentáře