Stramaccioni není největší zlo. Kvůli Kotalíkovi na Spartu možná nezamíří Dočkal

Zoufalá situace, která panuje ve fotbalové Spartě, bývá často připisována italskému kouči Stramaccionimu. Ten ovšem není jediným viníkem. Fanoušci celku z Letné jsou toho názoru, že ještě více než štědře placený Ital klubu škodí generální ředitel Adam Kotalík. Důkazem budiž situace, o které informoval Deník Právo.

Generální ředitel nejslavnějšího českého klubu Adam Kotalík, bratr známějšího českého hokejisty a bývalého reprezentanta Aleše, se měl podle Práva setkat s exkapitánem Sparty Bořkem Dočkalem.Ten nedávno přestoupil do Číny, kde se mu po Evropě stýská. Návrat do Sparty, kde prožil nejlepší roky své kariéry, by jistě uvítal.

Stalo se ovšem něco, co Dočkal jistě nečekal. Kotalík si prý zkušeného záložníka pozval k sobě, ale nechal ho hodinu čekat v předsálí s tím, že na něj nemá čas.

Adam Kotalík patří podle fanoušků k těm, kteří Spartě škodí.

Adam Kotalík patří podle fanoušků k těm, kteří Spartě škodí.

Není divu, že Dočkal poté od Kotalíka odešel. A spokojený rozhodně nebyl.

Jednání, které Kotalík ukázal, tak Spartu dost možná připraví o vysněnou posilu do záložní formace, o kterou projevil zájem i současný kouč Stramaccioni.

Bořek Dočkal býval na Spartě hvězdou. Vrátí se zpět?

Bořek Dočkal býval na Spartě hvězdou. Vrátí se zpět?

Dočkal by se současné Spartě, která se už delší dobu zmítá v nekončící krizi, velice hodil. Před tím, než za 230 milionů přestoupil do Číny, tak patřil k nejlepším hráčům ligy. Jeho asistence a branky teď Spartě vydatně chybí.

Zvlášť, když Sparta na pozici dvorního rozehrávače disponuje jediným kvalitním hráčem a tím je věčně zraněný Rosický. Není chování Kotalíka hazard, který si současná Sparta nemůže dovolit?

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz