Podivná Sparta? Dva „nechtění“ borci v novém videu vábí mladé naděje. Proč?

Václav Kadlec a Martin Frýdek. | foto: Profimedia.cz

Oba dva byli ještě před pár dny na odchodu z Letné. Teď ale Martin Frýdek a Václav Kadlec s úsměvem od ucha k uchu vábí nové naděje. Tito „nechtění muži“ se zúčastnili akce, kterou nejúspěšnější český fotbalový klub pořádá pravidelně. Proč ale tváří posledního náboru byli právě oni?

Když se pražská Sparta neprobojovala do základní skupiny Evropské ligy, tak bylo jasné, že se na Letné bude zužovat kádr.Italský kouč Andrea Stramaccioni jasně řekl, že tým opustí několik hráčů. Na seznam nechtěných borců se dostali i Václav Kadlec s Martinem Frýdkem.

Útočníka Kadlece už delší dobu trápí špatná forma. Univerzál Martin Frýdek měl mít údajně neshody s koučem Stramaccionim.

Fanoušci letenských fotbalistů se připravovali na odchod dalších dvou tuzemských plejerů. Po několika dnech nejistoty je ale vše jinak. Sparta oznámila, že oba dva zůstávají.

Tým, který loni skončil na třetí příčce, tak radikálně změnil svůj postoj a nechává si na dvě soutěže vskutku napěchovaný kádr. Co víc, Frýdek s Kadlecem byli hlavními tvářemi náboru nových talentů.


Proč tomu tak je? I přestože s nimi Sparta ještě nedávno nepočítala, tak Frýdek a Kadlec patří mezi jakési „poslední mohykány“. Pro Spartu toho ze současného kádru udělal málokdo více než oni. Malí sparťánci je zbožňují a vzhlížejí k nim.

Krom Rosického (který se výběru zúčastnil také, pozn. red.), Bičíka a kapitána Lafaty najdete v Stramaccioniho výběru těžko větší srdcaře.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:45 5. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Sladký
  7
 • Trapas
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  4


Komentáře