Známe identitu žen zesnulých v „sauně smrti“! Dcera byla šikovná malířka

V sauně zemřela malířka Petra P. s maminkou Marií I. | foto: Koláž Expresu

Velikonoční tragédií na Jičínsku se zabývá celé Česko! Nyní vyšlo najevo, kdo že to zahynul morbidní smrtí v podomácku vyrobené sauně!

Petra P. (†45) společně se svojí matkou Marií I. (†65) v sobotu zašly za kamarádkou s tím, že si užijí relax v její sauně.Ženy díky touze po chvilce klidu přišly o život a zemřely ukrutnou smrtí. O kuriózním případu dokonce informovaly i zahraniční deníky jako například Daily Mail.

Petra P. zahynula v sauně se svou maminkou.

Petra P. zahynula v sauně se svou maminkou.

Kdo vlastně v „sauně smrti“ zemřel? Byla to pětačtyřicetiletá Petra P. se svou o dvacet let starší matkou Marií I. Petra P. byla šikovná malířka, což dokazují fotky na jejím facebookovém profilu.

Petra P. byla šikovná malířka.

Petra P. byla šikovná malířka.

Šikovná umělkyně přijela se svou maminkou do chatové osady u Úlibic na Jičínsku. Zde zašly za svou kamarádkou a jejím manželem, kteří jim propůjčili svou podomácku vyrobenou saunu.

Chvíle odpočinku se proměnily v tragédii, která majitelům sauny obrátila život naruby! „Je to šílené! Zemřely nám kamarádky,“ řekl Blesku se slzami v očích syn majitele chaty, který více nechtěl o neštěstí mluvit.

Marie I. zemřela se svou dcerou v sauně.

Marie I. zemřela se svou dcerou v sauně.

Zatím nejsou známé ani výsledky pitvy. Vzhledem k tomu, že ženy zemřely vinou zlomené kliky ve dveřích, která kvůli bezpečnosti nemá podle odborníků v sauně co dělat, připadá v úvahu obvinění z přečinu spáchaného z nedbalosti. Případný viník by mohl jít do vězení až na 10 let!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:39 17. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Tvl
  11
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  4


Komentáře