Slušní potetovaní lidé se sešli na nafukovacím hradě a pronesli prohlášení

Vypadá to jako pěkná akce pro děti. Nafukovací skákací hrady, poníci a další atrakce. Kdo by se nad tím neradoval, zvlášť když dětem se to tolik líbí. Alespoň to ukazuje video podivného brněnského spolku s názvem Slušní lidé.

Jde o skupinu namakaných pokérovaných slušnočechů, kteří založili cosi mezi politickým sdružením a spolkem zdravého životního styluinformovali jsme zde. Mezi jejich hlavní zápisy do historie patří především dlouhodobá snaha fyzicky inzultovat brněnského radního a aktivistu Matěje Hollana. Tihle intelektuální giganti nemají rádi ani sluníčkáře, ani uprchlíky, a už vůbec nikoho, kdo není slušný. Oni slušní jsou, takže se mají rádi navzájem.„Zlí hoši“ s kontroverzní pověstí si nafoukli skákací hrad. A rázem byla legrace.

„Zlí hoši“ s kontroverzní pověstí si nafoukli skákací hrad. A rázem byla legrace.

Zpět k videu. Tady odkazují na jinou svou akci, kdy na růžovo přemalovaný tank v Brně zakryli jako politický protest modrou plachtou. A prý jim za to hrozí pokuta, takže milí slušňáci rozbili prasátka a dali prachy nějak dohromady, aby na tu pokutu měli. Ale pak se ukázalo, že k udělení pokuty ze strany města Brna jaksi nedošlo. Když už byly penízky z prasátka venku, tak se pánové rozhodli, že za ušetřené peníze udělají dětem slušnou zábavu.

Děti se mohly povozit na poníkovi a potkat se s celebritou.

Děti se mohly povozit na poníkovi a potkat se s celebritou.

Milí chlapáci si také pozvali místní „celebritu“ Reginu Holáskovou, soutěžící z první řady reality show VyVolení. Ta nemá ráda placení složenek, zato miluje zvířátka, především svého poníka, kterého vzala s sebou, aby na něm povozila děti účastníků víkendové kratochvíle.

A aby se to rozneslo do světa, tak pánové vše natočili. A taky na jeden ten nafukovací hrad sami vylezli a poněkud lopotně tam pronesli cosi jako veřejné prohlášení.

Je otázka, jestli to celé hoši přece jenom moc nenafoukli.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 2. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Super
  14
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Sladký
  4


Komentáře

Expres.cz