5 slovenských celebrit, které se vetřely do českého showbyznysu. A neměly!

Některé slovenské celebrity dokázaly, že umí zazářit nejen doma, ale i v Česku. Třeba taková Adéla Banášová. Moderátorka, která letos uváděla dokonce i prestižní České lvy. Je ale i celá plejáda slovenských hvězdiček, které se infiltrovaly do českého showbyznysu, aniž by mu cokoliv přinesly a kdokoliv o ně stál. Které pseudocelebrity se neustále cpou na český píseček, a přitom je jejich přítomnost naprosto zbytečná?
Expres.cz   0:43
1/5

Zuzana Belohorcová (41)

Bývalá playmate Zuzana Belohorcová vystudovala operní zpěv a klavír na bratislavské univerzitě. Zájem o její obor ji však brzy opustil a dala se na dráhu profesionální moderátorky.

Na úspěch si však sáhla až s uváděním slovenského erotického pořadu Láskanie. Díky tomu se dostala i do Česka, kde získala post učitelky sexu v Peříčku. Psal se rok 2003.

O tři roky později povýšila. Moderovala reality show Big Brother. Její bohatou kariéru však přerušil rodinný život. Přestěhovala se s manželem do Miami, kde se vtělila do role pravé Stepfordské paničky.

Zuzana Belohorcová s manželem v Karlových Varech. Červený koberec, to je jejich.

Zuzana Belohorcová s manželem v Karlových Varech. Červený koberec, to je jejich.

„Jsem žena v domácnosti. Mojí povinností je postarat se, aby měla rodina uvařeno, naklizeno a nakoupeno a aby mým láskám nic nechybělo. Popřípadě si každý den najdu i čas sama na sebe. Jdu si zacvičit, zaběhat na pláž nebo jdeme s manželem na kolo,“ řekla nedávno Novému Času.

Je tomu už 7 let a Belohorcová se stále cítí jako celebrita. Kdykoliv se ocitne v Česku, nevynechá příležitost, aby se ukázala na nějaké z prominentních akciček a zapózovala fotografům. Neváhala se dokonce letos ani projít po červeném koberci na festivalu v Karlových Varech.

Zuzana Belohorcová si jezdí do Česka předělávat prsa. Vždy se s tím ráda pochlubí.

Zuzana Belohorcová si jezdí do Česka předělávat prsa. Vždy se s tím ráda pochlubí.

Nechala si tu navíc reoperovat prsa, žíly, nafotila se a zase může odskotačit na Floridu. Její přínos světu je jednoznačně úctyhodný, už by to ale stačilo.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:43 2. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  61
 • Super
  24
 • Haha
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  10
 • Sladký
  7


Komentáře