Xenofobní zombie Sládek žárlí na Okamuru, s Babišem by nešel a Piráty má za feťáky

Miroslav Sládek. | foto: facebook

Tragikomický výstup má za sebou legendární a téměř zapomenutý předseda SPR-RSČ Miroslav Sládek. Praotec českých populistů povstal z politického hrobu a vystoupil v Událostech, komentářích České televize. Překvapivě oprášil rétoriku, se kterou slavil úspěch v devadesátých letech.

Politický dinosaurus se oklepal od silné vrstvy prachu a začal vyhlašovat své staronové teze. Vlastně úplně to samé, co před dvaceti lety, jen lehce připravené pro současnost. Předseda SPR-RSČ je například proti přijetí eura proto, abychom ještě mohli vystoupit z EU. A s kým by určitě nechtěl spolupracovat? „Myslím, že to je to hnutí pana Babiše neboli divize Agrofertu pana Babiše,“ říká Miroslav Sládek v pořadu ČT.

Pěchotní zbraně do domácnosti a půlroční intenzivní vojenský výcvik pro muže i ženy? Takový izraelský model by nám republikán ve svých šestašedesáti naordinoval hned. Nejhorší jsou samozřejmě migranti a hned v závěsu česká politická reprezentace v parlamentu. Ten je proto třeba dobýt, aby mohl následně Sládek kandidovat na nového prezidenta.

„Je zapotřebí odmítnout přistěhovalce jako takové a uvědomte si, že my jsme strana, která skutečně je proti přivandrovalcům. A ne jako ti, co si dají na billboard heslo proti imigrantům, a když se potom v parlamentu hlasuje o sociálních dávkách pro přivandrovalce, tak hlasují pro,“ uvedl bez konkrétního upřesnění.

„Dnes je parlament, a pokud to dopadne podle vašich zmanipulovaných průzkumů veřejného mínění, tak i nový parlament bude plný přesně takových zlodějů hesel, podvodníků, kteří nikdy neměli v úmyslu hesla naplnit. Parazitů, kteří parazitují na státním rozpočtu,“ vyjádřila se kontroverzní postava z hlubin politického zapomnění. Na slávu svého poslancování nemůže zapomenout a svým nástupcům viditelně závidí.

„Sněmovna bude plná i zbabělců, protože oni si třeba na billboard dají heslo proti islámu, a když je potom soud s ředitelkou zdravotnické školy, která byla žalována tou Afričankou zabalenou do hadru, tak místo toho, aby přišli ředitelku k soudu podpořit, tak všichni zbaběle zalezli,“ zaútočil opět do prázdna Sládek.

Následně se rozčílil, že ČT nedává prostor všem stejně, že jiní mají dlouhé hodiny a on jen pár minut v době, kdy všichni už spí. Redaktor ho upozornil, že se prezentuje v nejsledovanějším pořadu televize. Sládek prskal tak dlouho, až začal útočit i na něho: „Člověče, vy jste tak drzý, a ještě za 135 korun, které vám každý měsíc posíláme… Jste neobyčejně drzý.“

Dále Sládek apeloval na občany, aby sledovali, jak kteří poslanci a strany ve Sněmovně hlasují. „Ať se podívají na hlasování v parlamentu, kdo všechno hlasoval proti lidem, včetně takových těch feťáků, které tam podporujete, dovedete si představit takové české Piráty,“ zaútočil na černé koně letošních voleb.

Nepřekvapuje, že mu vadí i populista a jeho nástupce Tomio Okamura, mezi jehož podporovateli bude nemálo bývalých sládkovců. Na jeho místě by dnes chtěl pan Miroslav být, ale může akorát prskat: „Třeba takový samozvaný asijský obhájce českých národních zájmů, že jo. To všechno hlasovalo proti,“ plácá bezzubě o věcech, kterým rozumí snad jen on.

Jako vrchol Sládkova vystoupení bylo samotné zakončení, když infantilně mával do kamery a zdravil štamgasty z jakési restaurace, kterým to slíbil. Pravděpodobně by se k nim měl přidat a už nevylézat.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:29 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5


Komentáře