Stašová vyrazila do ulic s mekáčem a výrazem, jako by právě uklouzla po banánu

  •   14:01
  • diskuse

Simona Stašová ukázala neuvěřitelně štíhlé nohy. | foto: Koláž Expres/Showpix

Herečka Simona Stašová (62) nás zase jednou pobavila. Před pár dny byla přistižena fotografy, jak v civilu táhne vozík plný novin, v rukou dřímá papírovou tašku z „mekáče“, má dvoje brýle na hlavě a s výrazem, jako by by si právě kydla kečup z cheeseburgeru na halenu, venčí fenku Pepinu. Pohled přímo k popukání. Co jí však musíme nechat, jsou velice sexy štíhlé nožky.

Simona Stašová patří k české herecké elitě. Je ovšem ceněná nejen jako fenomenální herečka, ale také jako žena, která umí stárnout s grácií a udělat si legraci sama ze sebe.Nebere se příliš vážně, což dokázala i před pár dny, kdy se ji v civilu podařilo zachytit spolu s fenkou Pepinou, jak si nese jídlo z „mekáče“ a za sebou táhne důchodcovský vozík čehosi, co vypadá jako hromada sběrného papíru.

Na očích přitom měla jedny okuláry a druhé jí seděly přímo ve vlasech na hlavě. Že by záměr nebo herečka prostě jen zapomněla?

Na to, že si ovšem nese tašku jídla z fast foodu, Simoně musíme nechat, že má nožky jako laňka. Na dvaašedesátku ...

Simona sází v civilu na pohodlí.

Simona sází v civilu na pohodlí.

Dcera Jiřiny Bohdalové moc dobře ví, že nemá co skrývat, a tak bez ostychu nosí outfity, které odhalují to, co některé ženy jejího věku úzkostlivě skrývají.

Nejen že má nožky štíhlé a pevné, ale navíc se nedávno vrátila z dovolené v Toskánsku, takže se může pyšnit i sexy opálením. A opravdu je co obdivovat.

Herečka se nemusí bát obléknout krátké šaty nebo kraťasy. Figuru na to má.

Herečka se nemusí bát obléknout krátké šaty nebo kraťasy. Figuru na to má.

Svůj svěží look trošku zazdila zkřivenými grimasami, ale to by nebyla Stašová, aby nebyla jako vždy svá.

Fotogalerie

Komentáře