Krainová se brání kvůli nelichotivým fotkám: I já mám právo takhle vypadat!

Simona Krainová se brání novým fotografiím. | foto: Koláž Expres/Profimedia

Poté, co spatřily světlo světa nelichotivé civilní fotky Simony Krainové, měla modelka potřebu se obhájit: „Ano jsem to já, mám 44 let, dva syny a práce nad hlavu. I já mám právo takhle vypadat,“ brání se Simona.

Ve čtvrtek prosákly na veřejnost snímky Simony Krainové dva týdny po kolapsu, které neměl nikdo vidět. Nebo možná měl, ale ne Simona. Ta je totiž zvyklá, že na všech fotkách vypadá jako ze žurnálu. Když ji pak fotografové zachytí ve vší přirozenosti, může to být překvapení hlavně pro veřejnost.

Stalo se to před několika dny na čerpací stanici. Krainová na Facebooku podrobně vypsala, co nákupu předcházelo, proč se na místo vlastně vydala a co daný den dělala. 

Jako by se chtěla ospravedlnit, vůbec by ale přitom nemusela. Každou ženu lze přistihnout v situaci, kdy by se raději neviděla v zrcadle ani ona sama. Může to být přitom topmodelka, vědkyně nebo třeba dělnice.

Simona Krainová obhajuje svůj vzhled.

Simona Krainová obhajuje svůj vzhled.

„Balím nákup a jdu k autu. Cítím pohledy dvou lidí. Promiňte, ale je mi momentálně jedno, jak vypadám. Jsem unavená. Jsem prostě teď jen pracující máma,“ popsala situaci Simona. 

Krainová ukázala svou pravou tvář.

Krainová ukázala svou pravou tvář.

„Ano jsem to já, Simona Krainová, mám 44 let, dva syny a práce nad hlavu, říkám si v duchu. A mám i já právo takhle někdy vypadat. Prostě unaveně,“ dodala. 

Mnozí si modelčin vzhled spojují s jejím nedávným kolapsem z vyčerpání. To však Simona vyvrací: „Nebojte. Žiju a jsem opravdu v pohodě.“ 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 24. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  98
 • Super
  93
 • Haha
  49
 • Tvl
  30
 • Cože
  18
 • Sladký
  14


Komentáře