Krainová o faux pas na červeném koberci: Málem vystoupila s roztrženými šaty!

Simona Krainová v Karlových Varech. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Modelka Simona Krainová (44) je na červeném koberci jako doma. Na společenských akcích bývá často označována na královnu díky nádherným róbám a stylu. Přesto se jí jednou stalo faux pas, na které by nejraději zapomněla. Jak jej zamaskovala?

Modelka Simona Krainová se před lety postarala o pořádné pozdvižení na Plese v Opeře, kde přímo před zraky fotografů ztratila briliantovou náušnici a následně ji našla pár metrů od červeného koberce.Nyní však přiznala, že se jí staly i horší věci. V minulosti dokonce málem vyšla na červený koberec s roztrhanými šaty!

„Jednou mi praskly šaty před nástupem na červený koberec. Vybruslil z toho můj stylista Filip Vaněk, který vystoupil z auta a řekl, že jsem si zapomněla kabelku a musíme pro ni zpátky,“ svěřila se Expres.cz Krainová se zážitkem, který mohl dopadnout pořádným trapasem.

I kdyby si prý vady na róbě nevšimla, moc by si z toho nedělala. „Naštěstí si z těchto věcí nic nedělám, protože si myslím, že je to všechno jenom showbyznys a my jsme dobrovolně jeho součástí. Takže si s takovými věcmi musíme poradit,“ dodala krásná modelka, která by jistě dírou v šatech neodhalila nic skandálního.

Tělo Krainové totiž patří k těm nejhezčím v českém showbyznysu, ačkoli už v únoru oslaví modelka své pětačtyřicáté narozeniny. Pokud by tedy někdy došlo k podobné situaci, nemusí si dělat hlavu.

Ono někdy kouzlo nechtěného je lepší než strojenost a dokonalost.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 7. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  8
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  6


Komentáře

Expres.cz