Krainová o Verešové: Tu ženu neřeším, nesleduji a nekopíruji!

Simona Krainová v Karlových Varech. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Modelka Simona Krainová (44) se objevila ve Varech a hned začala být srovnávána se svou rivalkou Andreou Verešovou (37). Co ke slovenské modelce Krainová řekla?

Modelka Simona Krainová se v Karlových Varech ocitla vlastně náhodou. Ve dny, kdy se prochází po kolonádě, měla být s manželem Karlem Vágnerem na dovolené v Toskánsku a odpočívat. Jenže na poslední chvíli se dozvěděla, že na filmový festival bude muset pracovně, a tak rychle zabalila oblečení a nyní svou krásou oslňuje návštěvníky festivalu.Není však jedinou sexy ženou, za kterou se ve Varech lidé otáčí. V lázeňském městě je totiž i Andrea Verešová, která bývá se Simonou často srovnávána. Kde se ženy objeví společně, ihned se hodnotí, které to sluší víc a která má lepší šaty.

Momentálně se řeší hlavně Simonin snímek na Instagramu, na němž je modelka nahá a ukazuje pozadí. Tedy fotka, kterých má Verešová na sociálních sítích nespočet. Jde tedy o vzkaz?

„Já nesleduju její snímky ani Instagram. Většinou se inspiruju lidmi, kteří mě baví a inspirují. Tuto ženu určitě nekopíruju, nemám k tomu vůbec důvod,“ řekla nám Krainová.

Obě dámy se poté objevily na Moet party, kde samozřejmě velkým tématem byly opět šaty. Krainové s výběrem pomáhal její kamarád Filip Vaněk, který se stará o garderobu Leoše Mareše a Moniky Koblížkové. A ačkoli se s ním modelka prý často pře, s jeho výsledky je spokojená.

„My se hádáme pořád, ale už jsme si najeli na takovou pohodu, že to tolik neřešíme,“ svěřila se.

Tak štěstí, že Vaněk nešatí i Verešovou.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:41 4. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Haha
  12
 • Super
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře

Expres.cz