„Mamynky“ útočí: Už jste viděli nejhloupější dotazy matek z Facebooku?

Facebookové matky, známé jako „mamynky“, vzbudily posledně velký rozruch. Někoho jejich šílenství pobavilo, jiný se jich zastával. Nevadí prý, že něco nevědí, hlavně když se zeptají. Jenže všechno má své meze a v některých případech neznalost prostě neomlouvá. Proto jsme pro vás připravili další nálož nefalšovaného mateřského bizáru!
  •   0:01
  • diskuse
1/16

Ptáte se, proč jsou to „mamynky“? Hrubku ve slově „maminka“ mají schválně, takto je komunita sociálních sítí odlišuje od těch matek, které jsou příčetné, nevystavují své soukromí a své nahé děti na Facebooku a hlavně - ve svých příspěvcích nedělají hrubky.

„Mamynky“ se poznají právě podle toho, že moc neovládají pravopis, věří na pití sava a na chemtrails, tedy na práškování lidí dopravními letadly, propagují kojení na veřejnosti, domácí porody a alternativní medicínu. Dříve byly známy pod názvy „lesana“, tedy lesní panna - přírodní ženy, které nedávají dětem boty, kojí je do školního věku a nosí je jedině v šátku. „Mamynky“ jsou ale novým nastupujícím druhem, kvůli němuž ztratíte víru v lidstvo a v rozmnožování.Komentáře