Šikana na Slovensku: Agresorky mučí Miriam, ostatní se smějí jako hyeny

Holky dávaly dívce co proto. | foto: Facebook.com

Hororové video, které řeší celé Slovensko. Tak by se dala popsat nahrávka, která ukazuje řádění dvou dívek ve slovenské Spišské Nové Vsi. Školačky si vezmou do parády svou vrstevnici a dávají jí co proto. Jak hlavní agresorka, tak i oběť už veřejnosti objasnily, co za videem stálo. Není překvapení, že každá dívka se chlubí jinou verzí.

Až nebývale agresivní chování, křik, smích a chvílemi i „mučení rozkrokem“. To vše je k vidění na více než půl minuty dlouhé videonahrávce.Napadenou dívkou je čtrnáctiletá školačka Miriam, kterou mučily dvě vrstevnice. Každá strana teď světu poskytuje jinou verzi o tom, proč k drsné bitce došlo.

„Přišla, vytrhla mi mobil z ruky a začala mě mlátit. Jen jsem se na ni dívala,“ řekla napadená dívka Miriam v rozhovoru pro slovenskou televizi TV Joj.

Na videu je vidět, že dívky si s ní dělaly, co chtěly. Měla jsem rozbitý nos a oteklý celý horní ret. Modřiny po těle a menší otřes mozku,“ popisuje Miriam následky otřesné šikany. Jiný názor na konflikt má jedna z agresivních dívek, která si z Miriam udělala fackovacího panáka.

„Nadávala mé rodině a také mně. Teď si to nepamatuje. Ale já si na to dobře vzpomínám,“ říká jedna z agresivních dívek.

Vše řeší policie, dívkám hrozí vyhazov

Ať už to bylo jakkoliv, celou věc má v řešení slovenská policie.

„V dané věci už koná vyšetřovatel oboru kriminální policie Okresního ředitelství PZ ve Spišské Nové Vsi, který po analýze průběhu děje dalších zjištění začal trestní stíhání pro zločin ublížení na zdraví ve stadiu pokusu (těžká újma na zdraví) v souběhu s přečinem výtržnictví a krádeže,“ prohlásila policie.

Proč policie mluvila i o krádeži? Miriam při drsné šikaně přišla totiž i o mobil. Oběma agresivním dívkám teď mimo jiné hrozí, že je vyloučí ze školy.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 31. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  119
 • Trapas
  25
 • Cože
  20
 • Haha
  19
 • Sladký
  13
 • Super
  11


Komentáře