Sexy kalhotky na špinavém koberci? Výrobce je pod palbou feministek

Známý výrobce spodního prádla pobouřil svou velikonoční fotografií | foto: FB

Hezké zadečky v hezkém spodním prádle, můžete si říct při pohledu na fotografii, kterou si o velikonočních svátcích vyvěsil na Facebooku známý rakouský výrobce Palmers. Na obrázku s mladými slečnami ale některé aktivistky za práva žen shledaly mnoho závadného. A samozřejmě si své pobouření nenechaly pro sebe.

K fotografii šesti atraktivních a nutno dodat, že polonahých dívek, výrobce spodního prádla připsal nevinnou poznámku: „Naše velikonoční kalhotky.“ A na sociálních sítích se strhla mela. Palmers je známý svými glamour reklamami modelek v luxusním prostředí, jenže tentokrát tomu bylo jinak.Dívky jsou vyfoceny zezadu na lehce omšelém koberci instalovaném na ještě zašlejších dlaždicích jen v kalhotkách modré, růžové a bílé barvy. Na pozadí hromádka mechu, oschlý vinný kmen, nic, co by laika zásadně pobouřilo.

Kritika je však ostrá. Dívky prý vypadají příliš dětsky a celková kompozice „zavání estetikou, připomínající obchod s lidmi“, píše například jedna z rozlícených žen Corrina Milborn. Novinářka Nina Horecek scénu nazvala „hladové dětské narozeniny.“

Nechutná oslava moderního otrokářství nebo trh s dětskými šlapkami. Dehonestace ženského pohlaví, je s nimi zacházeno jako se zvířaty. I takové odezvy najdete na Facebooku Palmers, kde příspěvek vzbudil tolik nevole.

Sám výrobce se k tomu postavil střízlivěji: „Zajímají nás názory zákazníků, ale těžko se zavděčíme všem. Takže děkujeme za odezvy a klidné Velikonoce.“

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:32 16. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  44
 • Trapas
  26
 • Super
  19
 • Sladký
  19
 • Tvl
  18
 • Cože
  16


Komentáře