Pondělí 27. ledna 2020, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Tereza Pergnerová: Proč odmítá práci? Přichází o miliony!

Tereza Pergnerová je zpátky. | foto: TV Nova

Tereza Pergnerová (45) je díky pořadu Mise nový domov, který běží v hlavním vysílacím čase na TV Nova, opět na očích. Místo toho, aby svou znovuzrozenou slávu zužitkovala a finančně se zabezpečila, drží se v ústraní. Proč si šlape po štěstí?

V showbyznysu platí odjakživa jedno známé pravidlo: Kdo je pravidelně vídán na televizních obrazovkách, je takzvaně v kurzu, kšefty se mu hrnou ze všech stran a honorář může vyšponovat až do astronomických výšek. 

Nenajdeme kapelu, zpěváka, zpěvačku či moderátora, kteří by se třeba jen na okamžik mihli v televizi, a neměli přitom vlastní oficiální stránky nebo na internetu kontakt alespoň na zastupující agenturu – prostě možnosti pro pořadatele, jak si daného umělce objednat.

Kdo hledá, nenajde...

Tereza Pergnerová však jde proti proudu. Přestože každý týden účinkuje v nejsledovanější české televizní stanici, kde pomáhá lidem, s nimiž se osud nemazlil, svého potenciálu absolutně nevyužívá. Kontakt na ni, na manažera, agenturu, která by ji nabízela, nikde nenajdete. Absolutní ticho po pěšině... 

Kolik může vydělat?

Přitom zájem o její moderaci na plesech, večírcích nebo VIP akcích by byl v tuto chvíli enormní.

„Je to pro mě tak trochu nepochopitelné. Tereza je sama proti sobě. Byla by velmi žádaným zbožím a mohla by vydělávat velké peníze. Za jeden večer by si mohla přijít i na osmdesát tisíc korun a kšeftů by mohla mít klidně i deset do měsíce,“ prozradil Jiří Blažek pracující v umělecké agentuře, která připravuje společenské akce na klíč. 

Pergnerová se evidentně rozhodla jít jinou cestou a moderování společenských akcí pro ni není prioritou. Na náš dotaz nereagovala, ale už dříve přiznala, že na prvním místě je pro ni rodina. S tou chce trávit co nejvíce času a věnovat se jí na maximum.

„Práci si vybírám, musím cítit, že to, co dělám, někomu pomůže. Peníze nehrají roli. Rozhodla jsem se být ženou v domácnosti, protože když jsem dala na misku vah být v byznysu, nebo s rodinou, tak nebylo o čem přemýšlet,“ svěřila se.

Čerstvě dospělý syn, devatenáctiletý Samuel, a jeho mladší sestřička, jedenáctiletá Nathalie, jsou pro ni vším. Toho, že její potomek už třeba brzy vyletí z hnízda, se ovšem neděsí. 

„Já jsem se radovala i z toho, když dostal občanku! To byla mimochodem velká událost. A od té doby ji stačil třikrát ztratit. To je přece paráda, jak je ta mladá duše v prostoru. (smích) Já tomu klukovi fandím. Mám radost z toho, že je to veselý, obyčejný kluk, který má kamarády, svou komunitu, a držím mu palce. Ale jako matka už jen do mála věcí můžu zasahovat. Jeho argumenty už převálcují argumenty zkušené moderátorky,“ popsala pro týdeník 5plus2.

Fotogalerie

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 27. ledna 2020, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz