Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra

jít naiDNES.cz
Premium

Kluci na střídačku, milenec nikde

Petr byl na Lucku pyšný, jak jí to v šatech slušelo. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

Celý článek jen pro členy

Chcete číst prémiové texty bez omezení?

Zatímco Lucii Šafářovou s Tomášem Plekancem čekají rodinné svátky plné lásky a těší se na dalšího potomka, Lucie Vondráčková strávila Ježíška se svými syny smutně sama.

Ve slavnostně naklizených domácnostech jsou zapáleny svíčky na adventním věnci, svítí barevná světýlka, linou se koledy a voní vanilka se skořicí. Všichni se snaží být milí a štědří ke svému okolí už jen proto, že atmosféra plná radostného očekávání k tomu jednoduše svádí. 

Kdo si však na šťastnou a spokojenou rodinu hrát opravdu nemusí, jsou Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem, ze kterých láska a pohoda jenom čiší. Jejich malá Leontýnka (2) je navíc ve věku, kdy už blížící se Vánoce nadšeně vnímá, což dělá tento čas ještě kouzelnějším. 

„Já se hlavně těším, že Leontýnka, jak je větší, tak budou poprvé perníčky, dohromady budeme péct,“ usmívala se Lucie pro CNN Prima News s tím, že společně také nazdobí celý dům. Chybět nebude ani svítící sobí spřežení. „Máme hodně vánočních dekorací, děláme i věnce,“ vypočítala Šafářová, která vánoční svátky jednoduše miluje.

Vánoce mají spojené se sváteční náladou a pohodou

A úplně stejně to cítí i Plekanec, který se v tento radostný čas vždy alespoň na chvíli vrací do svých klukovských let, kdy ochutnávání cukroví, sledování pohádek v televizi a čekání na Ježíška bylo to nejlepší na světě.

Dnes si všechny tyto radosti užívá se svou dcerou a během Vánoc zveřejnila fotku s těhotenským bříškem. „Dokážeme si představit, že bychom měli spolu ještě druhé dítě. Mám ráda velkou rodinu, tak uvidíme,“ nechala se pro Expres.cz slyšet a přání se vyplnilo.

V každém případě letošní Vánoce budou patřit pouze a jen malé Leontýnce. Tomášovi synové Matyáš (10) a Adam (6) z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou zůstanou letos u maminky. „Kluky si střídáme, budou letos u druhé Lucie, tak budeme mít o dvě děti méně,“ pokrčila rameny Šafářová, která prozradila, že s Tomášem pod stromečkem vždycky zpívají před rozbalováním dárků koledy. 

A zatímco u Plekancových to vypadá na stráveného Ježíška v lásce a pospolitosti, u Lucie Vondráčkové to už tak radostně nepůsobí. Štědrý den sice stráví se svými syny, avšak její stále ještě oficiální partner Petr Vojnar s nimi zřejmě nebude.

 Lucii tak čekají další osamělé Vánoce, při kterých bude zřejmě s bolestí v duši vzpomínat na to, jak krásné to bylo, když ještě byla vdanou paní a s Tomášem tvořili celou a milující rodinu. Tato idylka se jí však s rozvodem rozpadla na prach, a zatímco ona v lásce stále jen tápe, Tomáš už má dávno rodinu novou s Lucií Šafářovou a nemůže být šťastnější. 

Lucie Šafářová je znovu těhotná!

Vondráčková se tak snaží alespoň žít v iluzi, že má také partnera a láska se jí nevyhýbá. Avšak Vojnar ji už nedoprovodil ani na Českého slavíka a při dotazu, jestli bude trávit svátky s Vondráčkovou dává vyhýbavé odpovědi. 

„Vánoce opravdu ještě neřeším, ale dárky mám pro všechny nakoupené. Většinou to mám tak, že 23. prosince jsme se synem a na Štědrý den je u maminky. Jak to bude mít Lucka, nevím, ještě jsme se o tom nebavili. Budoucnost je nejistá,“ uvedl moderátor pro Blesk a dodal, že Lucie i on teď mají mnoho práce, takže se o takových věcech, jako jsou Vánoce, vůbec nemají čas bavit. 

„Máme toho opravdu daleko víc než v létě, kdy jsme spolu byli víc, a navíc já se chci co nejvíc starat o svého syna.Ten je na prvním místě,“ dodal ještě Petr, který má z předchozího vztahu čtyřletého syna Sebastiana. 

A tak to vypadá, že zatímco v rodině Plekancových vládne vánoční láska a pohoda, u Lucie Vondráčkové to je jen samá práce...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:07 neděle 24. dubna 2022. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  106
 • Haha
  30
 • Super
  29
 • Cože
  13
 • Tvl
  10
 • Sladký
  6