Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz

Martina Randová žije sama. Své štěstí totiž obětovala jiné ženě

Martina Randová | foto: Dana Kolářová

Nikdo nechce být sám. A tak by si i Martina Randová (49) přála najít životního partnera. Jenomže v její situaci to není nic snadného. Komu obětovala vlastní milostné štěstí?

Po pracovní stránce se Martině Randové daří jako nikdy předtím. Před časem se začala objevovat coby sympatická Kateřina v oblíbeném seriálu Ulice a na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat. Avšak zatímco na kariérním poli se hřeje na výsluní, v soukromém životě jí pšenka nekvete. 

Martina má totiž doma nemohoucí maminku, která potřebuje, aby se jí její dcera naplno věnovala. A tak herečka milované ženě obětuje vlastní milostné štěstí... 

„Žiji s maminkou, která je hodně stará a byla v rizikové skupině. Já jsem se ocitla v dobrovolné izolaci, což bylo pro mě, která jsem byla zvyklá vždycky hodně pracovat, těžší. Chvilkami jsem propadala zmaru, co to je a jestli to někdy skončí,“ popsala herečka například pro Super.cz, jak prožívala pandemii. 

Přestože je koronavirová krize v poslední době na ústupu a maminka Randové se už pravděpodobně nechala naočkovat, hereččiny starosti zdaleka nekončí. Fotografovi Pestrého světa se podařilo Martinu zastihnout, jak běhá od čerta k ďáblu a pro seniorku dělá první poslední. 

„Potkal jsem je, jak spolu jely k lékaři. Martina maminku doprovázela. Vypadá to, že její matka má nějaké zdravotní problémy. Vzhledem ke svému věku už i docela špatně chodí. Martina pak jela nakoupit a na natáčení. Zdá se, že veškeré povinnosti musí obstarávat ona,“ popisuje situaci reportér. 

Jediné, na co se prý stařičká paní Randová ještě cítí, je venčení jejich malého pejska. To ji nejspíš dělá alespoň trochu šťastnou. Na první pohled je jasné, že to seriálová hvězda nemá zrovna jednoduché. Od února pravidelně točí Ulici, do toho hraje ve třech divadelních inscenacích. Veškerý volný čas pak tráví péčí o milovanou stařenku a pro sebe jí nezbývá téměř žádný čas. Vztahy tak jsou to poslední, na co by se v jejím životě našlo místo...

Přála by si najít milovaného muže

Randová se přitom netají, že by si ráda našla toho pravého a založila s ním rodinu. Jenomže si je dobře vědoma svého věku a je smířená s tím, že děti už mít nejspíš nebude. Milujícího muže by si ale přála moc. 

„Asi beru automaticky, že ta úplná rodina – manžel, dítě, tedy nejlépe dvě, to se mě v tomhle životě už netýká. Ale věřím, že manželkou ještě budu, to stihnout můžu,“ zhodnotila smutně situaci pro Blesk. 

„Znám hodně zajímavých mužů, ale bohužel už mi je tolik, kolik mi je, a chlapi, kteří by se ke mně věkově hodili, chtějí mladší. A ti, kterým je kolem padesáti a výš, tak ti už chtějí... ještě mladší. Takže ať chci, jak chci, tak v tomto věku se do těch jejich mantinelů nevejdu,“ postěžovala si Randová.

Nicméně i když se neustále snaží tvrdit, že svůj osud přijala, je evidentní, že ji to trápí. Nikdo nechce zůstat navždycky osamělý! A kdo by nechtěl mít vedle sebe někoho, kdo ho pohladí, bude ho milovat a hýčkat? Martina má ale ve svém životě jen maminku a práci. Možná i proto se snaží zoufale vypadat mladší a vyrovnat se tak ženám, které považuje za svou konkurenci.

Věk obelstít neumí

Když před časem moderovala pořad O 10 let mladší, který se mimo jiné týkal estetických zákroků, začala se sama měnit před očima. „Nechala jsem si upravit víčka a vyplnit vrásky na čele,“ svěřila se tehdy. 

Jak je ale obecně známo, když člověk s takovými věcmi začne, většinou už neskončí. Randová sama přiznala, že jí podobné úpravy nejsou cizí. Je nad slunce jasné, že se snaží za každou cenu vypadat dobře a zaujmout tak potenciálního partnera. 

Zároveň si ale uvědomuje, že má doma starou maminku, která ji teď potřebuje ze všech nejvíc. Otázkou zůstává, zda je takto Martina šťastná. Již několikrát přiznala, že se v minulosti obětovala pro druhé a rozhodnutím pak trpěla. 

„Není bezpečné dávat do vztahu partnerského, kamarádského i pracovního víc, než je třeba. Když se dáte všanc celý, jste pak hodně zranitelní,“ tvrdí herečka. 

Vypadá to, že nyní stojí před těžkým rozhodnutím. Bude si muset ujasnit, co je pro ni přednější, zda péče o svou nejbližší na úkor svého života, nebo ona sama. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
   • schránka
   • Přihlásit Můj účet
   EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Speed
  • jít naiDNES.cz