Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Marika Gombitová si vychutnala poslední sluneční paprsky

Marika Gombitová | foto: Rytmus života

Babí léto letos opravdu potěšilo milovníky slunečních paprsků a příjemného podzimního počasí. Využít slunečného počasí pro dobití baterek a nabrání nové energie se rozhodla i legendární slovenská zpěvačka Marika Gombitová (63). Vyrazila proto z Bratislavy na své rodné východní Slovensko, kde si užívala pohodu a klid uprostřed přírody.

Marika pochází z Turan nad Ondavou, malé vesničky ležící na břehu vodní nádrže Veľká Domaša, necelých osmdesát kilometrů od centra východního Slovenska Košic. 

Právě nedaleko tohoto druhého největšího slovenského města, přirozené metropole východoslovenského regionu, se rozhodla zpěvačka strávit možná poslední letošní teplé a slunečné dny.

Marika Gombitová

Marika Gombitová

Nádherné barvy přírody

Marika je romantická duše, není tedy divu, že pro své rozjímání a relax si vybrala pobyt uprostřed přírody překypující divokými podzimními barvami. 

„Chtěla bych se s vámi podělit o chvíle babího léta, které jsem strávila v čarokrásné přírodě na východě Slovenska,“ poslala Marika pozdrav.

Obklopena barvami, slunečními paprsky, posledními letošními květinami a svými dvěma miláčky, pejsky plemene bišonek s roztomilými jmény Lucky a Láska, měla spoustu času přemýšlet a plánovat budoucí projekty, jichž má před sebou více než dost. 

Ačkoli je to zdánlivě ještě daleko, hned po Novém roce začne doma v Bratislavě připravovat vánoční turné pro rok 2020, v rámci nějž zavítá napřesrok v prosinci i do Prahy a do Brna. 

Bude to akce svým rozsahem unikátní a její příprava zabere spoustě lidí včetně Mariky samé celý rok. Výhodou je, že také fanoušci mají spoustu času na to, aby se mohli těšit na svou oblíbenou interpretku.

Grilování a opékačky

Příjemně si odpočinout v lůně přírody je možné nejen přes den, když člověka šimrají na nose sluneční paprsky, ale samozřejmě i večer, kdy se ochladí, což se však dá vyřešit posezením u ohýnku a sledováním krásné noční oblohy nezastřené mraky a smogem jako v centrech měst. 

„Zvlášť jsem si po večerech užívala grilování a hlavně opékačky. Pohled na hvězdnou oblohu a oheň zároveň mě neskutečně dobíjí,“ svěřila se populární zpěvačka při opékání špekáčků nad ohněm.

Marika Gombitová

Marika Gombitová

V poslední době Marika srší aktivitou, před nedávnem například navštívila rodné Turany nad Ondavou, nechala kompletně renovovat hrob svých rodičů tak, aby k němu mohla dojet na vozíku a rozmlouvat o samotě s milovanými tatínkem a maminkou, plánuje koncerty, cvičí, připravuje nové písně. 

Její velký návrat na výsluní se zdá být potenciální kulturní událostí příštího roku. Fanynky a fanoušci by se již teď měli začít těšit na to, co tahle zpěvačka s nezlomnou duší ještě ukáže.

Fotogalerie

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 20. ledna 2020, svátek má Ilona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • jít naiDNES.cz