Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Vánoce pro mě nejsou svátky klidu, ale svátky u plotny! Marie Rottrová se na ně skoro rozešla

Marie Rottrová řekla ano svému dlouholetému příteli. | foto: Profimedia.cz

Už se zdálo, že lásku Marie Rottrové a Milana Říhy nemůže nic ohrozit, pak však přišly první Vánoce po jejich sňatku a oheň byl na střeše.

„S manželem jsme letos oslavili patnáct let společného soužití, z toho pět let uplynulo od naší svatby 7. června. V ten den jsme zajeli na místo, kde jsme si řekli ano, a bylo to krásné,“ svěřila se webu Ženy.iprima.cz Marie Rottrová, která se za svého třetího a snad i posledního muže Milana Říhu tajně provdala v krásném kostele v Neratově v Orlických horách. O veselce tehdy neřekli kromě svědků vůbec nikomu, dokonce ani svým dětem. Tuto speciální chvíli si chtěli navždy uchovat ve svých srdcích bez všeho toho šílenství, jež každou svatbu doprovází.

„Kamarád kněz nám nabídl kostel v Neratově v Orlických horách až na polských hranicích. To místo je krásné a má silný příběh. V tom velikém prosluněném chrámu jsme se brali jen za přítomnosti dvou svědků, hrála nám úžasná hudba a nic jiného nás nerozptylovalo,“ svítí Marii ještě dnes oči štěstím a něhou. A to si přitom vztah s o patnáct let mladším mužem zprvu vůbec neuměla představit.

„Když jsem se zeptala, kolik je mu roků, tak jsem úplně zcepeněla a říkala jsem si, tak to nikdy,“ smála se zpěvačka v rozhovoru pro Super.cz. Jenže Milanova vytrvalost a láska, kterou ji neúnavně zahrnoval, ji nakonec přesvědčily.

Neměla o něj zájem, protože byl na ni příliš mladý

„Je pravda, že během roku, kdy za mnou chodil s kytkami, jsem ho ani jednou nepustila domů. Vzala jsem kytici a jeho nechala stát venku u vrátek. Ale byl strašně milej a vytrvalej. A hlavně jsem v něm poznala charakterního člověka. Takoví chlapi se nevyhazují,“ vysvětlila Rottrová Blesku pro ženy, co ji nakonec zlomilo, že uvěřila, že by jim láska mohla vyjít. A patnáct let, kdy už jsou šťastně spolu, jim ostatně dává za pravdu. Avšak v jednu chvíli to vypadalo, že se rozejdou, a to přímo první Vánoce po svatbě! Zjistili totiž, že oba mají o svátcích zcela odlišnou představu, a ani jeden nechtěl ve vysněném prožití Ježíška ustoupit.

Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.
Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz