Premium

Jana Šulcová se bojí chudoby: Nemám koronu, ale ani korunu! Fakt mě to se*e

21. ledna
Když vypukla krutá koronakrize, herečka určitě nečekala, že ji vlastní děti zavřou doma na pomyslných deset západů a „zahodí klíče“, aby ji uchránily před nákazou...

Mít milující a starostlivé děti je sice moc pěkné, ale čeho je moc, toho je příliš. Své o tom ví i Jana Šulcová, jejíž dcery Rozálie a Tereza, které má se svým exmanželem Oldřichem Víznerem, z ní udělaly doslova vězně v jejím vlastním domě. Tolik se bojí o její zdraví, že ji už jedenáct měsíců nepustily ani na krok. A to už tak trochu zavání omezováním osobních práv a svobod. Obzvlášť když se to herečce opravdu nelíbí.

„Od března, a to přísahám, jsem nebyla na ulici. Ani se psem. Mohu jenom na zahradu, a ještě k tomu v roušce. Přitom já se korony nebojím, moje dvě dcery z ní ale šílí,“ postěžovala si Jana v rozhovoru pro Blesk s tím, že už z nucené izolace šílí. A do toho jí i docházejí peníze. Vždyť za minulý rok nevydělala ani korunu a z úspor se také nedá žít věčně.

„Za chvilku budu na mizině. Nemám koronu, ale ani korunu. Potřebuju vydělávat, ale jak, když nemohu vylézt ani před barák,“ lamentuje herečka, která zřejmě nemá sílu se svým dcerám vzepřít. Ví, že to s ní myslí dobře a že je k takto extrémním zákazům vycházení ven vede strach, že by o ni mohly vlivem zákeřného koronaviru předčasně přijít. A to zkrátka nemohou dopustit. Proto se o ni pečlivě starají a všechno pro ni zařídí i nakoupí.

Vadí jí, že nikoho nevidí, s nikým nemůže mluvit

Jenže Janě to nevyhovuje, protože jí velmi chybějí přátelé, ale i obyčejný lidský kontakt, když třeba venčila pejska. „Chodí mi se psem, nakupují a drží mě tu jako v šatlavě. Fakt mě to se*e,“ rozčiluje se herečka, která má očividně spoustu energie a síly, takže by byla sama schopna vyhodnotit, jestli ven může, nebo nemůže.

Rozálie s Terezou ale o něčem takovém nechtějí ani slyšet. Mamince prý stačí jít na zahradu, nikam víc nepotřebuje. Už moc nehledí na to, jak maminku ranilo, že jí třeba zakázaly každoroční setkání s „jejími“ dětmi z filmu S tebou mě baví svět.

Fotogalerie

Komentáře