Čtvrtek 21. listopadu 2019, svátek má Albert
EXPRES

jít naiDNES.cz
Premium

Iva Kubelková má velký problém. Uhodnete s čím?

Iva Kubelková | foto: Instagram

Muži mohou na jejím výstřihu oči nechat a ženy jí jen závidí. Iva ale přiznává, že velká prsa jsou i velký problém.

Dívat se Ivě Kubelkové do očí činí mnoha mužům velké potíže. Příroda ji totiž obdarovala nejen krásou, ale také velkými ňadry, díky kterým už několikrát zvítězila v anketě o nejkrásnější ženské přednosti u nás. 

Ačkoli je její velikost 70F pro mnohé muže i ženy ideálem, Iva si to rozhodně nemyslí.

Iva Kubelková

Iva Kubelková

„Když jsem byla v pubertě a v době takového toho rozpuku a vývinu, tak jsem dlouho prsa neměla a strašně jsem tím trpěla. A pak mi najednou narostla, ale už zase byla moc velká, a tak jsem zase trpěla právě proto,“ vzpomíná Kubelková. 

A ani poté, co se stala v roce 1996 první vicemiss České republiky a začala se profesionálně věnovat modelingu, se stydět nepřestala.

„Pravda je, že jsem se na pódiu před lidmi ve spodním prádle styděla. Na můj vkus jsem na to měla příliš velká prsa. Z mého pohledu to prostě působilo lascivně a nebylo mi to příjemné,“ svěřila se Kubelková. A dodala, že před lety dokonce uvažovala o plastické operaci.

Musela se naučit mít své přednosti ráda a být za ně vděčná

„Většina žen by za ně byla ráda. Mně však prsa překážela a vadila, takže jsem s myšlenkou zmenšení koketovala,“ přiznává Iva otevřeně. Postupem času se ale podle vlastních slov naučila svých předností využívat,“ říká.

Iva ví, jak svoje fanoušky zaujmout.

Iva ví, jak svoje fanoušky zaujmout.

„Až postupem času jsem dospěla k tomu, že to ten nahoře takhle se mnou myslel a je třeba, abych to vzala s pokorou a naučila se to přijmout a třeba to občas chápat jako výhodu,“ dodává. 

Kromě toho musela už před lety také přijmout fakt, že ji kvůli velké zátěži občas hodně bolí záda. „Chodím pravidelně na takzvaný kruháč a musím říct, že je to úžasný,“ uzavírá Iva, které cvičení prospívá a svědčí.

FotogaleriePremium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat